Коштовності Атлантиди біля берегів Сицилії: виявлено затонулий корабель

Скарби Атлантиди, неодноразово згадувані в міфах, у цей раз виявили біля берегів Сицилії. Мова йде про затонулий корабель, на борту якого виявився величезний сюрприз - зливки дорогоцінних металів і обладунки.

Виявлені артефакти ретельно вивчають дослідники та експерти, інформують Патріоти України. Так, думка вчених про злитки полягає у тому, що останні відлиті з металу орихалк, про який так часто згадується у міфах про Атлантиду. Жителі цього легендарного континенту нібито добували його з надр землі.

У трюмах античного судна виявлені обладунки, зброя та інші артефакти. Скарби підняли з дня моря. Їх доставили у лабораторію, де проводиться експертиза.

Вчені вважають, що корабель затонув через сильний шторм. До речі, судно під водою пролежало більше 2,6 тисячі років.

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​"Шторм" не конфетка... - Злий Одесит

субота, 1 квітень 2023, 7:01

Джерело

​Бахмут... - Злий Одесит

субота, 1 квітень 2023, 6:25

Появление российской десантуры, хотя её таковой называть язык с трудом поворачивается, в городе уже говорило о недостатке ресурса самих ЧВК "Вагнер". Но, когда в полях и пригороде нарисовались подразделения резервной 98-й ВДД это заставило задуматься о...