Коштовності Атлантиди біля берегів Сицилії: виявлено затонулий корабель

Скарби Атлантиди, неодноразово згадувані в міфах, у цей раз виявили біля берегів Сицилії. Мова йде про затонулий корабель, на борту якого виявився величезний сюрприз - зливки дорогоцінних металів і обладунки.

Виявлені артефакти ретельно вивчають дослідники та експерти, інформують Патріоти України. Так, думка вчених про злитки полягає у тому, що останні відлиті з металу орихалк, про який так часто згадується у міфах про Атлантиду. Жителі цього легендарного континенту нібито добували його з надр землі.

У трюмах античного судна виявлені обладунки, зброя та інші артефакти. Скарби підняли з дня моря. Їх доставили у лабораторію, де проводиться експертиза.

Вчені вважають, що корабель затонув через сильний шторм. До речі, судно під водою пролежало більше 2,6 тисячі років.

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Здрастуй, жовто-блакитний брате!

п’ятниця, 23 серпень 2019, 23:32

Я зіскучився по тобі! Заради цього, гадаю, варто жити, аби бодай раз на віку хлюпнула в душу висока мить почуттів єднання з рідним народом, як те сталося, до прикладу, пригадую, в один із щасливих днів кінця 2013 року. Спускаюся ескалатором на котрійсь...

Хіти тижня. "Больницы и морги забиты, но все молчат, о нас никто не помнит": У "ДНР" терористи на межі бунту

п’ятниця, 23 серпень 2019, 23:30

Терористи "ДНР" плачуться на великі втрати. Особливо їх обурює те, що командування цю інформацію ретельно приховує. Necro Mancer виявив на одному з сепаратистських пабліків окупованої Макіївки вельми примітну інформацію. Місцевий житель повідомляв про ...