аварій, повідомляють Патріоти України з посиланням на 24 канал.
Найбільше на той час судно будували у Белфасті впродовж трьох років і закінчили у 1912-ому. Замовником виступила судоплавна компанія "Вайт Стар Лайн".
Каюти і громадські приміщення "Титаніка" поділялися на три класи. Найбільш розкішними і вишуканими були інтер'єри першого класу, з меблями з червоного дерева і позолотою, вітражним склом і шовковими портьєрами. Пасажири першого класу могли скористатися басейном, кортом для гри в сквош, рестораном "А-ля карт", двома кафе та гімнастичним залом. Каюти і салони третього класу виглядали максимально просто: сталеві стіни фарбували набіло чи обшивали дерев'яними панелями.
10 квітня 1912 року "Титанік" вирушив із Саутгемптона у свій перший і, як виявиться згодом, єдиний рейс. Командував судном капітан Едвард Сміт. На четверту добу подорожі радіостанція "Титаніка" прийняла сім попереджень про айсберги, проте лайнер продовжував рухатися майже на граничній швидкості. Щоб уникнути зіткнення з крижинами, капітан наказав йти трохи південніше звичного маршруту.
Під кінець недільного дня 14 квітня о 23:39 на капітанський місток доповіли про айсберг прямо по курсу. Зіткнення було неминучим. У нічній пітьмі лайнер наткнувся бортом на велетенську крижану глибу. Отримавши кілька пробоїн, судно почало тонути.
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...