Кредитний рейтинг України зріс, - Moody’s

Агентство Moody’s Investors Service підвищило рейтинги уряду України в українській і іноземній валюті на одну сходинку, з Caa3 до Caa2, і змінило прогноз зі «стабільного» на «позитивний».

Як заявило агентство у п’ятницю, головними чинниками підвищення рейтингу стали загальний вплив структурних реформ в Україні, які можуть допомогти урядові впоратися з борговим навантаженням, а також поліпшення позиції країни на зовнішніх ринках, повідомляють Патріоти України.

А позитивний прогноз, мовиться у прес-релізі агентства, відображає імпульс реформ – якщо він збережеться, це може призвести до дальшого поліпшення надійності внутрішнього і зовнішнього боргу України. «Такий імпульс реформ також підтримає поновлення доступу України до світових ринків капіталу, що полегшить шлях до рефінансування значних виплат за зовнішнім боргом, які настануть, починаючи з 2019 року», – мовиться в повідомленні агентства.

Але нинішнє зростання рейтингу обмежене лише однією сходинкою – з Caa3 до Caa2 – саме через цей тягар виплати зовнішніх боргів, який настане через кілька років і буде вимагати значного фінансування в іноземній валюті, повідомило агентство Moody’s.

Інші два провідні рейтингові агентства світу – Fitch і Standard&Poor’s – наразі зберігають оголошену навесні цього року рейтингову оцінку України на рівні B–, зі «стабільним» прогнозом.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Господині на замітку: Чіпси в мікрохвильовці. ТОП-3 смакових варіанти

п’ятниця, 26 квітень 2019, 5:45

Чіпси - улюблена закуска багатьох з нас: чоловіки не уявляють, як без них пити пиво, а діти взагалі не можуть пройти повз них в магазині. Чіпси випадково придумав в XIX столітті американець Джордж Крам. З тих пір популярність чіпсів тільки зростає. Про...

"Война с Россией неизбежна", - Анти-Колорадос

п’ятниця, 26 квітень 2019, 0:19

Американські військові відштовхуються від ймовірності ведення прямого збройного конфлікту з РФ (в першу чергу), який триватиме не менше 180 днів. "Сейчас, прямо на глазах, меняется риторика военных в диалогах с конгрессом США по поводу сил и средств, н...