Кремліські "консерви" не мовчать: У Німеччині хочуть знімати санкції з Росії

​Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявив, що якщо на міжнародному рівні буде досягнуто згоди про припинення вогню на сході України, то санкції проти Росії потрібно знімати.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.

"Офіційна угода говорить: тільки якщо буде 100% миру, тоді ми знімемо 100% санкцій", - наголосив Габріель.

Однак міністр закордонних справ Німеччини назвав такий варіант розвитку подій нереалістичним, зазначивши, що санкції будуть зніматися поступово.

"Ми поступово вводили санкції, і знімати їх будемо поступово - взагалі-то це загальновідомий факт", - повідомив Габріель.

При цьому глава МЗС вважає, що в разі припинення вогню на Донбасі США, ймовірно, також будуть готові зробити аналогічні кроки.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як вирватися з вирви причинності

четвер, 29 лютий 2024, 7:15

У суспільних науках "вирва причинності" – це демонстрація того, як різні фактори ніби "затягують" події, призводять до визначеного результату. Придумана для пояснення результатів виборів, вона може ілюструвати і ширші суспільні процеси – які ведуть до ...

Народні прикмети на 29 лютого. День святого Касіяна Взагалі цей день забобонні пращури вважали дуже несприятливим і навіть небезпечним

четвер, 29 лютий 2024, 7:05

29 лютого, в православному календарі день пам’яті святого Касіяна. Визначний церковний діяч IV-V століть на теренах Східної та Західної Римської імперії. Іван Касіян народився близько 360 року, ймовірно, в області Скіфії, на північному Причорномор’ї т...