Кремлівські агенти впливу діють в Україні відкрито, - Аваков

​Російські агенти впливу в українській владі діють відкрито, використовуючи свої великі зв'язки. Але особливо виділяються деякі з них.

Про це заявив депутат Верховної Ради від "Народного фронту", радник голови МВС Арсена Авакова Антон Геращенко в інтерв'ю Metroplus.com.ua, передають Патріоти України.

На питання видання, чи багато в української влади "агентів Кремля", Геращенко відповів: "Агенти Росії є, які добре відомі публічно. Віктор Медведчук – кум Володимира Путіна, це загальновідомий факт, він займається питаннями кураторства над політичною сферою України, мріє повернутися до влади на гаслах миру з Росією".

"Ще один агент російського впливу це Дмитро Фірташ. Він за гроші російських державних банків, отримав мільярди доларів у кредит, скуповував підприємства, пов'язані з переробкою газу і впливав на газотранспортний сектор в Україні. А газ – це один з "золотих Тельців" російської економіки і один з методів політичного впливу на інші країни, також загальновідомий факт", - додав нардеп.

За словами Геращенко, ці люди впливають на Україну публічно і відкрито.

"У цих людей є й ті люди, яких вони використовують, використовують у своїх цілях, які є депутатами Верховної Ради, відносяться до тих чи інших груп впливу, фракціям і які сповідують їх цінності... Ті люди, які працюють на них і з ними, вони опосередковано є тими людьми, які проводять російську політику, яку проводять їх особи", - зазначив він.

За словами радника Авакова, якби Фірташ заговорив, "він розповів світові величезну кількість фактів злочинної діяльності вищого керівництва Російської Федерації, з яким він особисто знайомий і з яким він разом розробляв плани поневолення України".

При цьому Геращенко не вважає, що позафракційний народний депутат Надія Савченко була завербована російськими спецслужбами.

"Там все набагато тонше. Все набагато тонше. Справа в тому, що таких як Надія Савченко, їх не вербують. Вони вербуванні не піддаються. Моя думка, що Надію Савченко, з неї зробили інформаційну бомбу, при повному сприяннї українських медіа. Далі кинули, після обміну, сюди, а далі було завдання використовувати її для примирення Донбасу і України за того бачення, яке хотіли б бачити в Кремлі", - зазначив політик.

"Ви знаєте про те, що сім'я Савченко не чужа спілкуванню з відомим Віктором Володимировичем Медведчуком... І це не просто пусті чутки, вигадки – це реальна правда. І пан Медведчук, і його сім'я, його дружина, брали участь, наскільки мені відомо і переживали за Надію Савченко, поки вона перебувала в ув'язненні, дуже сильно. Тому далі спроба використання її як парламентера або наводителя мостів вона також не вдалася", - додав він.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Путин смертельно испуган. И парализован от страха", - Слава Рабинович

четвер, 2 квітень 2020, 15:29

"Подавляющее большинство не только развитых, но и развивающихся стран "въехали" в пандемию коронавируса после беспрецедентно долгого 11-летнего периода экономического роста, увеличения реальных располагаемых доходов домохозяйств, и создания рекордно вы...

"Є висока імовірність, що ми йдемо по італійському або Нью-Йоркському сценарію, тільки в українських реаліях", - Мирослав Гай

четвер, 2 квітень 2020, 14:28

"Говорив сьогодні з епідеміологами в Києві, які працюють у третьму ешелоні закладів, що прийматимуть хворих на Covid-19. Дупа", - пише у своєму блозі Мирослав Гай, передають Патріоти України, і продовжує:. "Нема в достатній кількості нічого, ані антисе...