Так, наприклад, на одному з міських сайтів розмістили оголошення про сміття в місцях відпочинку: "Шановні влади Алушти! Велике прохання, найміть кого-небудь прибрати ліс. Це неможливо, всюди пляшки, пакети! Алуштинці і гості міста, не будьте свинями! Не засмічуйте природу!!!", - написали на сайті "Алушта 24", передають Патріоти України.
Також в співтоваристві "Роксолана Today&Крим" в Twitter опублікували фото, на якому показані купи сміття в місті.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...