Кривавий Місяць: В Україні спостерігали незвичне природне явище (відео)

​В мережі було опубліковано відео часткового місячного затемнення, яке  спостерігалось на більшій частині території України.

Місячне затемнення можна було спостерігати починаючи з 20:23 за київським часом у понеділок 7 серпня. В цей час земля закрила південну чверть повного Місяця, а освітлена частина почервоніла, повідомляють Патріоти України.

Нагадаємо, що місячне затемнення відбувається через те, що Земля закриває частину сонячного світла, відкидаючи свою тінь на природний супутник. Почервоніння Місяця відбувається через розсіювання сонячних променів.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело