"Экспансия дурдома: Власть РФ призвала ввести "интернет по паспорту" на всей планете", - блогер

Чиновники уряду Росії - країни з 1,8% світового ВВП і 153-м місцем у світі за темпами економічного зростання - продовжують давати «поради вселенського масштабу» в дусі булгаківського Поліграфа Шарикова.

Росіяни вирішили давати "корисні поради" усій планеті. Фото: соцмережі.

"Преобразивший мировую экономику за последние 20 лет интернет является «излишне свободной зоной», которая нуждается в регулировании, заявил в интервью ТАСС лишнехромосомный министр культуры РФ Владимир Мединский. По его словам, в будущем по всему миру доступ в интернет будет осуществляться «по паспорту» - через персональный идентификатор", - пише блогер Олег Леусенко у своєму ЖЖ, передають Патріоти України, та продовжує:

«То, что мы в будущем будем входить в интернет «по паспорту», - это я вам гарантирую. Не только в России, во всем мире», - заявил Мединский. Он добавил, что «этот вопрос решится еще при нашей с вами жизни», а вся анонимность «постепенно будет уходить в условный «даркнет».

«Введение интернета как медийного пространства в общее законодательное поле» - это вопрос системный, подчеркнул Мединский. При этом, признал Мединский, интернет не входит в зону компетенции Минкультуры, передает Финанс".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Під Урожайним розбили бронегрупу росіян

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:55

З’явилися деталі бою під Урожайним, у якому російські окупанти зазнали втрат під час невдалої атаки. . Декілька днів тому російські окупанти спробували здійснити штурм українських позицій на Таврійському напрямку. . Для атаки обрали українські позиці...

"Я залишаюся при своїй думці": Жданов пояснив власний прогноз щодо ймовірних термінів завершення війни

понеділок, 2 жовтень 2023, 23:32

До кінця весни 2024 року активна фаза бойових дій в Україні має завершитися. Такий прогноз щодо закінчення війни надав військовий експерт Олег Жданов. Про це військовий експерт сказав на своєму YouTube-каналі, передають Патріоти України. "Мої слова, що...