"Экспансия дурдома: Власть РФ призвала ввести "интернет по паспорту" на всей планете", - блогер

Чиновники уряду Росії - країни з 1,8% світового ВВП і 153-м місцем у світі за темпами економічного зростання - продовжують давати «поради вселенського масштабу» в дусі булгаківського Поліграфа Шарикова.

Росіяни вирішили давати "корисні поради" усій планеті. Фото: соцмережі.

"Преобразивший мировую экономику за последние 20 лет интернет является «излишне свободной зоной», которая нуждается в регулировании, заявил в интервью ТАСС лишнехромосомный министр культуры РФ Владимир Мединский. По его словам, в будущем по всему миру доступ в интернет будет осуществляться «по паспорту» - через персональный идентификатор", - пише блогер Олег Леусенко у своєму ЖЖ, передають Патріоти України, та продовжує:

«То, что мы в будущем будем входить в интернет «по паспорту», - это я вам гарантирую. Не только в России, во всем мире», - заявил Мединский. Он добавил, что «этот вопрос решится еще при нашей с вами жизни», а вся анонимность «постепенно будет уходить в условный «даркнет».

«Введение интернета как медийного пространства в общее законодательное поле» - это вопрос системный, подчеркнул Мединский. При этом, признал Мединский, интернет не входит в зону компетенции Минкультуры, передает Финанс".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Офіційне оголошення переможця виборів президента вже не за горами: ЦВК прийняла паперові протоколи від усіх округів

п’ятниця, 26 квітень 2019, 11:48

Після другого туру виборів президента Центральна виборча комісія 26 квітня прийняла протоколи з "мокрими печатками" від усіх 199 окружних виборчих комісій. Результати виборів встановлять та офіційно оголосять після обробки всіх протоколів, передають Па...

"Путін, введи!": Журналістка нагадала кремлівським пропаганд*нам, чому "раптово" помер Чуркін (відео)

п’ятниця, 26 квітень 2019, 11:36

Постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін, який раптово помер 20 лютого 2017 року, першим повідомив про лист українського екс-президента Віктора Януковича голові РФ Володимиру Путіну з проханням ввести війська в Україну. Про це нагадала російс...