"Экспансия дурдома: Власть РФ призвала ввести "интернет по паспорту" на всей планете", - блогер

Чиновники уряду Росії - країни з 1,8% світового ВВП і 153-м місцем у світі за темпами економічного зростання - продовжують давати «поради вселенського масштабу» в дусі булгаківського Поліграфа Шарикова.

Росіяни вирішили давати "корисні поради" усій планеті. Фото: соцмережі.

"Преобразивший мировую экономику за последние 20 лет интернет является «излишне свободной зоной», которая нуждается в регулировании, заявил в интервью ТАСС лишнехромосомный министр культуры РФ Владимир Мединский. По его словам, в будущем по всему миру доступ в интернет будет осуществляться «по паспорту» - через персональный идентификатор", - пише блогер Олег Леусенко у своєму ЖЖ, передають Патріоти України, та продовжує:

«То, что мы в будущем будем входить в интернет «по паспорту», - это я вам гарантирую. Не только в России, во всем мире», - заявил Мединский. Он добавил, что «этот вопрос решится еще при нашей с вами жизни», а вся анонимность «постепенно будет уходить в условный «даркнет».

«Введение интернета как медийного пространства в общее законодательное поле» - это вопрос системный, подчеркнул Мединский. При этом, признал Мединский, интернет не входит в зону компетенции Минкультуры, передает Финанс".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. У Києві спалахнув черговий мовний скандал

четвер, 22 серпень 2019, 3:00

В одному із алкогольних магазинів Києва продавець відмовився обслуговувати покупців українською мовою. Він заявив, що не знає про існування закону 5670-д, а також прикрився дозволом директора спілкуватися російською. Про цей інцидент написала на своїй ...

Хіти тижня. "Надежду Савченко готовили к роли “героини” с первых дней войны", - Злий Одесит (відео)

четвер, 22 серпень 2019, 2:00

Ще до того як Савченко "потрапила в полон" і з неї стали ліпити образ мучениці, телеканалом "112 Україна" було заготовлено відеоінтерв'ю Надійки, першоджерелом якого став youtube-аккаунт на той момент заступника гендиректора "112 Україна" Андрія Мандрика.