Куди дивиться СБУ?: В Одесі офіцер МВС України мріє про "русский мир" (фото)

Багато діючих офіцерів ДСНС і МВС України, які залишилися служити на материковій частині, лайкають фотографії зрадників з російським триколором і запитують - коли вони вже також будуть частиною Росії.

У Одесі продовжують очікувати "русский мир". Фото: соцмережі.

Багато офіцерів служби ДСНС в Криму зрадили присязі і перейшли служити на сторону окупантів. Багато діючих офіцерів ДСНС і МВС України, які залишилися служити на материковій частині, лайкають фотографії зрадників з російським триколором і запитують - коли вони вже також будуть частиною Росії. Інформацію про одного з них поділився Сергій Потребко в Facebook, передають Патріоти України.

Ось що пише Сергій: "Любитель "русского мира", офицер МВД из Одессы Вадим Потоцкий под фотографией предателя с триколором спрашивает:

- "А когда мы уже будем там ??)))" - спрашивает "наш" действующий офицер из Одессы.

- "Вадим, наверное, скоро)))" - отписывает ему офицер-предатель из Крыма.

- "Надеюсь!!» - отвечает ему действующий офицер МВД из Одессы с надеждой.

А вот на другой фотографии предатель в российской форме МЧС России общается с офицером ГосЧС Украины из Рубежного Василием Дмитруком.

"Ух, епт ... большой тигр Российской пожарной охраны!)" - комментирует фотографию "наш" действующий офицер из Рубежного.

- "Скоро вы тоже такими будете)))" - отвечает ему предатель украинской присяги Василий Сагайдак.

И ВНИМАНИЕ, украинский офицер Василий Дмитрук лайкает ему это сообщение!!!"

"Уважаемые специалисты по СБ Украины, пожалуйста, включайтесь в работу, потому что при таких раскладах Путину нападать не надо, он уже здесь среди нас", - впевнений автор допису.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вагнеру" стає все скрутніше: Українці відбили втрачені позиції навколо Бахмута - ISW

субота, 1 квітень 2023, 7:38

Геолокаційні кадри, опубліковані 31 березня, свідчать про те, що українські війська провели контратаку на південний захід від Бахмута та відновили втрачені позиції на південь від Іванівського (близько 7 км на південний захід від Бахмута), повідомляє Ін...

​"Шторм" не конфетка... - Злий Одесит

субота, 1 квітень 2023, 7:01

Джерело