Кумедні малюнки про життя до та після весілля

І як з ними не погодитись?

Фото: gazeta.ua

"Чоловік до весілля хоче догодити, сподобатися, демонструє свої переваги. А після весілля розслабляється, і виявляються всі його недоліки. Жінка до весілля займається собою, своєю зовнішністю, адже її завдання — звабити. Дружина менше часу приділяє собі, а то й зовсім про себе забуває за домашніми клопотами. Адже чоловік продовжує любити очима", - такі думки сотень подружніх пар зібрали українські психологи, а Патріоти України з посиланням на Нескучные новости пропонують перевірити то самотужки завдяки запропонованим малюнкам.

Карикатуристи створили добірку смішних картинок, присвячених життю людей до та після весілля. На думку експертів, вони допоможуть подружнім парам подивитися на себе зі сторони, проаналізувати та виправити усі проблеми.


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Британський юрист Джейсон МакК`ю: «Я хочу бути скалкою в дупі Прігожіна і Путіна»

четвер, 8 грудень 2022, 4:00

Як Україні і українцям отримати належне правосуддя і справедливі репарації. Британський юрист Джейсон МакК’ю довгі роки представляє інтереси жертв терору, допомагаючи їм досягти справедливості та отримати компенсації за свої страждання. Будучи співзасн...

Удар ЗСУ по аеродрому Енгельса для росіян так само жахливо як і по Кремлю і жахливіше ніж по Кримському мосту - Шейтельман (відео)

четвер, 8 грудень 2022, 1:00

Уже не вперше Залужний переграв путіна.... Але ми не втомимось щоразу цьому радіти... ППО Саратовської області було покликано успішно протистояти повномасштабному нападу США на Енгельс. Адже там базується костяк російської стратегічної авіації, невід'є...