Киян "втішили" новими комунальними тарифами

​У переддень періоду оплати рахунків «Київенерго» оприлюднило нові тарифи на гарячу воду, які вступили в силу 26 липня.

Тарифи на централізоване постачання гарячої води для населення встановлені на рівні 84,45 грн за 1 куб. м (раніше - 83,10 грн) за умови підключення рушникосушок до систем гарячого водопостачання, інформують Патріоти України.

При відсутності рушникосушок тариф складе 78,08 грн за 1 куб. м (раніше - 76,71 грн).

У той час, як тарифи на гарячу воду підвищилися, тариф на опалення, навпаки, знизився. Централізоване опалення в будинках з лічильниками буде оплачуватися з розрахунку 1414,45 грн / Гкал (раніше - 1416,96 грн).

Тарифи для Київенерго були переглянуті Національною комісією регулювання енергетики і комунальних послуг на засіданні 4 липня.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На Житомирщині тортури викраденого чоловіка транслювали в мережі

субота, 30 травень 2020, 20:15

Рідні чоловіка ще 25 травня заявили про його зникнення і почали пошуки. У Бердичеві Житомирської області поліція розслідує безпрецедентний за жорстокістю випадок. Молодого чоловіка група осіб обманом заманила в квартиру, після чого кілька днів піддавал...

"Швеция без карантина имеет в 6 раз больше зараженных и в 25 раз больше погибших", - Анти-Колорадос

субота, 30 травень 2020, 19:59

Якщо хто пам'ятає, керівництво Франції теж бадьоро розповідало про те, що все добре і виявлено всього три заражених - два в Парижі і один - в Бордо. А потім почався кошмар. "Пандемия преодолела свой новый рубеж распространения. Позади осталась отметка ...