Кияни налякані дивною плівкою на озері

Про це жителі мікрорайону Позняки, що у Києві, повідомляють на своїх сторінках у соціальній мережі Facebook.

У Києві невідомі викинули в озеро Сонячне на Позняках величезну кількість малярної фарби.

Про це жителі мікрорайону повідомляють на своїх сторінках у Facebook.

"Увага, жителі Позняків! Терміново потрібна допомога! Ось таку гидоту дуже схожу на фарбу сьогодні вночі скинули в озеро Сонячне на Позняках. На озері робить ремонт ресторан Хата рибака, судячи з усього це їхня робота. Куди звертатися, щоб вжили заходів і щоб більше не повторювалися викиди в озеро?!" - написав Самадхи Непал.

Пізніше він виклав і відео з місця події.

"Ось такі недоноски фарби вздовж усього берега озера Сонячне. Вранці вся поверхня води була в плівці. На озері живуть дикі качки різних видів, ловлять рибу, купаються дорослі і діти", - додав він.

"Вода вчора була блакитна. Дуже гарний колір, прямо Мальдіви до нас приїхали. Але було ясно, що хтось черговий раз чогось "підкинув". Озеро за останні роки стало просто небезпечним для життя і людей, і тварин. А купатися там взагалі протипоказано!!! Хоча навіть учора багато було людей у воді. У т.ч. і дітей", - прокоментувала Тетяна Іонова.

Про чималі масштаби забруднення можна судити і по фото, які виклав Георгій Гіггл.

Facebook Георгія Гіггла

Facebook Георгія Гіггла

Пізніше на сайті міськради була зареєстрована петиція від жителів Дарницького району з проханням "звернути увагу на критичний стан озера Сонячне і прибережної зони і вжити необхідних заходів щодо їх очищення".

Facebook Юлії Найданової

Facebook Юлії Найданової

Facebook Юлії Найданової


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чем Путин ответит Европе на танки, кроме Сталинграда? - Рибніков

середа, 8 лютий 2023, 1:00

Через год после начала Вяликой Отечественной Специальной Военной Операции по демилитарицификации Украины президент России Владимир Путин так ничего всерьез и не начал, из чего лишний раз следует, что у России в рукаве действительно есть что-то такое бо...

"Еще патриарх Алексий II служил в КГБ под поэтическим именем "Дрозд", - блогер-одесит

середа, 8 лютий 2023, 0:28

"Швейцарская франкоязычная газета Le Matin Dimanche опубликовала рассекреченные архивы своих спецслужб про жизненный путь патриарха Кирилла, который в 70-е годы работал Штирлицем на берегу озера Леман. Прикидываясь представителем московского патриарха...