Кияни налякані дивною плівкою на озері

Про це жителі мікрорайону Позняки, що у Києві, повідомляють на своїх сторінках у соціальній мережі Facebook.

У Києві невідомі викинули в озеро Сонячне на Позняках величезну кількість малярної фарби.

Про це жителі мікрорайону повідомляють на своїх сторінках у Facebook.

"Увага, жителі Позняків! Терміново потрібна допомога! Ось таку гидоту дуже схожу на фарбу сьогодні вночі скинули в озеро Сонячне на Позняках. На озері робить ремонт ресторан Хата рибака, судячи з усього це їхня робота. Куди звертатися, щоб вжили заходів і щоб більше не повторювалися викиди в озеро?!" - написав Самадхи Непал.

Пізніше він виклав і відео з місця події.

"Ось такі недоноски фарби вздовж усього берега озера Сонячне. Вранці вся поверхня води була в плівці. На озері живуть дикі качки різних видів, ловлять рибу, купаються дорослі і діти", - додав він.

"Вода вчора була блакитна. Дуже гарний колір, прямо Мальдіви до нас приїхали. Але було ясно, що хтось черговий раз чогось "підкинув". Озеро за останні роки стало просто небезпечним для життя і людей, і тварин. А купатися там взагалі протипоказано!!! Хоча навіть учора багато було людей у воді. У т.ч. і дітей", - прокоментувала Тетяна Іонова.

Про чималі масштаби забруднення можна судити і по фото, які виклав Георгій Гіггл.

Facebook Георгія Гіггла

Facebook Георгія Гіггла

Пізніше на сайті міськради була зареєстрована петиція від жителів Дарницького району з проханням "звернути увагу на критичний стан озера Сонячне і прибережної зони і вжити необхідних заходів щодо їх очищення".

Facebook Юлії Найданової

Facebook Юлії Найданової

Facebook Юлії Найданової


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Не оккупировать полностью Луганскую и Донецкую области означает для Путина признать провал всей "спецоперации", - Портников

субота, 28 травень 2022, 0:21

"Главным событием этих дней стала упорная битва за Донбасс, в ходе которой российская армия пытается выйти на административные границы Луганской области и продвинуться в Донецкой. На первый взгляд, не такое уж сложное задание, если учесть, что до вторж...

Завод "Локомотив" із Удмуртії обіцяє допомогти росіянкам із імпортозаміщенням... гігієнічних прокладок

субота, 28 травень 2022, 0:12

"А для россиянок производством женских гигиенических прокладок теперь займется завод в Удмуртии, под названием "Локомотив". И это не шутка, такой новостью пестрят заголовки российских сайтов", - написала харківська блогерка Олена Кудренко на своїй стор...