Київська Русанівка повстала проти чергового "покращення", котре намагались влаштувати жадібні "ділки" з благословіння "батьків міста"

Люди вийшли на акцію протесту і власноруч демонтували бази мотузкового парку.

Жителі Русанівки не дозволили розбити мотузковий парк на масиві. Люди вийшли на акцію протесту і власноруч демонтували бази парку.

Про це повідомила журналіст Ірина Ковальчук у Facebook.

“Демонтажем по рішенню жителів Русанівки закінчилась акція протесту проти канатного атракціону на Русанівській набережній”, – написала вона.

Ковальчук додала, що під час акції зібрали більше сотні підписів проти канатної дороги на деревах.

“Люди вважають, що конструкції призведуть до поступового знищення паркової зони”, – написала Ковальчук.

“Було дано слово і місцевому депутату Київради Олесю Маляревичу. Він не сказав чітко “за” чи “проти” атракціону. Лише відзначив, що “нагорі” йому сказали, що Русанівська набережна – це не приватна власність громади, мовляв, не їй і вирішувати, де відкривати бізнес. “Я не можу висловитися проти, але громада має на це право”, – сказав Маляревич”, – переповіла Ковальчук.

Вона додала, що громада висловилася діями – принесла залась: принесла драбину і молоток і в присутності поліції демонтувала бази канатної дороги.

“Усе це було описано і в найближчий час буде передано власнику. Якщо він, звісно, з’явиться”, – підсумувала Ковальчук.

Як відомо, раніше місцевий депутат від “Солідарності” Олесь Маляревич повідомив, що компанія-оператор мотузкових парків планує розмістити на Русанівській косі мотузковий парк з 4 маршрутів, батутів та провести благоустрій території.

Однак компанію він не назвав, як і не повідомив причини того, чому конкретна компанія цим займатиметься, оскільки конкурсу на таку послугу не проводили.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Сортиры на улице у половины страны, а так - хоть сейчас на Марс и на Вашингтон", - російський блогер про співгромадян

субота, 16 лютий 2019, 0:10

Росіяни могли б жити краще. Якби вони не були такими "великими" та "високодуховними" і не втручалися у життя інших народів. "Удивительный народ. Им тыкаешь в их разрушенные больницы в 2019 году и спрашиваешь: "Ну, рады Крыму-то? Наелись великодержавной...

Хіти тижня. Померла психолог з проектів "МастерШеф" і "Говорить Україна"

п’ятниця, 15 лютий 2019, 23:55

У Алевтини Шевченко півроку тому виявили рак легенів четвертої стадії. 13 лютого померла психолог з проектів "МастерШеф" і "Говорить Україна" Алевтина Шевченко. Про це повідомила її дочка Марія Попова, передають Патріоти України.