Київська Русанівка повстала проти чергового "покращення", котре намагались влаштувати жадібні "ділки" з благословіння "батьків міста"

Люди вийшли на акцію протесту і власноруч демонтували бази мотузкового парку.

Жителі Русанівки не дозволили розбити мотузковий парк на масиві. Люди вийшли на акцію протесту і власноруч демонтували бази парку.

Про це повідомила журналіст Ірина Ковальчук у Facebook.

“Демонтажем по рішенню жителів Русанівки закінчилась акція протесту проти канатного атракціону на Русанівській набережній”, – написала вона.

Ковальчук додала, що під час акції зібрали більше сотні підписів проти канатної дороги на деревах.

“Люди вважають, що конструкції призведуть до поступового знищення паркової зони”, – написала Ковальчук.

“Було дано слово і місцевому депутату Київради Олесю Маляревичу. Він не сказав чітко “за” чи “проти” атракціону. Лише відзначив, що “нагорі” йому сказали, що Русанівська набережна – це не приватна власність громади, мовляв, не їй і вирішувати, де відкривати бізнес. “Я не можу висловитися проти, але громада має на це право”, – сказав Маляревич”, – переповіла Ковальчук.

Вона додала, що громада висловилася діями – принесла залась: принесла драбину і молоток і в присутності поліції демонтувала бази канатної дороги.

“Усе це було описано і в найближчий час буде передано власнику. Якщо він, звісно, з’явиться”, – підсумувала Ковальчук.

Як відомо, раніше місцевий депутат від “Солідарності” Олесь Маляревич повідомив, що компанія-оператор мотузкових парків планує розмістити на Русанівській косі мотузковий парк з 4 маршрутів, батутів та провести благоустрій території.

Однак компанію він не назвав, як і не повідомив причини того, чому конкретна компанія цим займатиметься, оскільки конкурсу на таку послугу не проводили.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"У меня и у тех, кто меня поддерживает нет никакого личного джихада против Зеленского как политика" - волонтер Донік

понеділок, 22 квітень 2019, 17:12

Ок, давайте определимся. У меня и у тех, кто меня поддерживает нет никакого личного джихада против Зеленского, как политика. Я его не знаю. У меня есть ебическое количество вопросов к его, с позволения сказать, "творчеству" в контексте унизительных выс...

"Прыжок в неизвестность": Що пишуть західні ЗМІ про перемогу Зеленського

понеділок, 22 квітень 2019, 17:07

"Европейские и американские СМИ объясняют причины ошеломляющей победы Зеленского и описывают проблемы, с которыми он в ближайшее время столкнется", - йдеться у популярному блозі, повідомляють Патріоти України. Цитуємо далі:. "Британское BBC пишет, что ...