Легенда кіно Ада Роговцева святкує ювілей (відео)

​Відома українська кінодіва й театральна актриса Ада Роговцева 16 липня святкує 80-річчя.

Від народження вона повинна була стати Людою, а після школи планувала вивчитися на журналіста. Але випадковість кожен раз втручалася в її життя і змінювала долю.

В останній момент батьки вирішили назвати новонароджену дівчинку Адою, а шкільні подруги вмовили здати іспити в театральний інститут. Так почалася зіркова історія улюбленої та народної артистки Ади Роговцевої, відзначають Патріоти України.

З 18 років вона перед камерою, а після радянської кіноепопеї "Вічний поклик" стала улюбленицею мільйонів. Понад 35 років присвятила одному театру.

І протягом усього життя любила тільки одну людину - актора Костянтина Степанкова, який дожив до їх золотого весілля. Після смерті сина Ада Роговцева не зазначає жодне свято. Але не залишає сцени. Вона відмовилася від роботи в Росії, проте досі пір гастролює по Україні та часто відвідує Донбас.

Саме Ада Роговцева першої публічно звернулася до Путіна за часів Майдану з проханням не допустити війни.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ситуація на південь від Роботиного нестабільна, складна і динамічна. Укріплення по кілька разів переходять із рук у руки, - ISW

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:17

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) називають ситуацію на південь від Роботиного нестабільною, тактично вона складна і динамічна, оскільки важливі польові укріплення кілька разів переходили з рук в руки. Аналітики зазначають, що російські війська пр...

"Сотрудничество Ирана и России: факты и угрозы", - Злий Одесит

понеділок, 2 жовтень 2023, 3:25

Специально для сайта Minval.AZ проанализировал сотрудничество Ирана и россии, факты такого взаимодействия и угрозы. Иран и россия десятилетиями поддерживали двусторонние отношения военно-технического характера, разной степени сближения, но именно в 202...