
Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що якби Віктор Янукович не став президентом, він багато корисного зробив би для України.
Найбільша помилка Януковича в тому, що він зголосився і домагався того, щоб стати президентом. Таку думку перший президент України Леонід Кравчук озвучив в ефірі програми "Гордон" на телеканалі "112 Україна", повідомляють Патріоти України.
"Я думаю, якщо б він не став президентом, він багато зробив би для України корисного. Це людина, яку потрібно було кожен день контролювати. А ставши президентом він позбувся контролю, і міг діяти так, як вважав за потрібне, а не як диктували закони і Конституція ", - говорить Кравчук.
Кравчук, відповідаючи на питання, чи не соромно йому через обрання двічі засудженого зека Януковчіна на пост президента, відповів, що соромно має бути українському народові, який приймав таке рішення.
Екс-президент зазначив, що за часів Майдану давав поради Януковичу, як можна було вчинити ще на початку трагічних подій.
"Я особисто радив йому зробити два кроки: якщо не хочеш широких кроків (широкі - це відставка уряду), то зроби хоча б вузькі - змістити силові структури, причетні до розгону Майдану ... Це був би сигнал для українського народу, що влада почула , і починає діяти в інтересах народу, а не на користь влади. Віктор Федорович сказав, що він своїх не здає. Все ", - розповів Кравчук.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...