Лікарі назвали найбільш безнадійні види ракових пухлин

​Рак підшлункової, печінки, легенів, стравоходу, горла і шлунка є найбільш смертоносними формами раку.

Як повідомляє Express.co.uk, люди з цими видами раку виживають в п'ять разів рідше в порівнянні з пацієнтами, які захворіли іншими формами, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За словами експертів, найбільш смертоносним є рак підшлункової залози, оскільки він дуже швидко зростає. За інформацією британського управління національної статистики, люди можуть прожити п'ять років після поставки діагнозу "рак", якщо мова йде про рак шкіри, щитовидної залози, грудей, рак шийки матки, нирок, прямої кишки, а також колоректальний і рак товстої кишки.

Люди с этими видами рака имеют 64% шансы на выживание, в то время, как люди с самыми агрессивными формами - лишь 14%.

Самая низкая оценка, так называемой "пятилетней выживаемости" с диагнозом рак поджелудочной железы была у мужчин - 5,2% и 6,2% у женщин. В то время, как самая высокая была при раке яичек у мужчин - 96,8% и 92,6% при меланоме кожи у женщин.

В цілому, 5-річна виживаність була вище у жінок, ніж чоловіків, - за винятком раку сечового міхура, який має різницю в 9,1% між чоловіками - 57,1% і жінками - 48% ".

Як раніше повідомляв "Обозреватель", японська фармацевтична компанія Astellas Pharma Inc., яка входить в 20-ку провідних фармацевтичних компаній на планеті, оголосила про Співробітництво з Кіотським університетом.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи", - Голобуцький

субота, 13 серпень 2022, 0:00

"До обстрілів Запорізької АЕС як невербальної складової нового меседжу Кремля для союзників додався вже і вербальний складник. Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи: "Не следует забывать, что и в Европейском союзе ес...

Встановлено особисті дані 1000 російських генералів та офіцерів, знищених захисниками України, починаючи з 24 лютого, - Бутусов

п’ятниця, 12 серпень 2022, 20:33

Важливий орієнтир. Сьогодні згідно з даними публічного моніторингу російських соцмереж та трофейними документами автори проекту Killed in Ukraine встановили особисті дані рівно 1000 російських генералів та офіцерів, знищених захисниками України починаю...