Лікарі назвали найбільш безнадійні види ракових пухлин

​Рак підшлункової, печінки, легенів, стравоходу, горла і шлунка є найбільш смертоносними формами раку.

Як повідомляє Express.co.uk, люди з цими видами раку виживають в п'ять разів рідше в порівнянні з пацієнтами, які захворіли іншими формами, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За словами експертів, найбільш смертоносним є рак підшлункової залози, оскільки він дуже швидко зростає. За інформацією британського управління національної статистики, люди можуть прожити п'ять років після поставки діагнозу "рак", якщо мова йде про рак шкіри, щитовидної залози, грудей, рак шийки матки, нирок, прямої кишки, а також колоректальний і рак товстої кишки.

Люди с этими видами рака имеют 64% шансы на выживание, в то время, как люди с самыми агрессивными формами - лишь 14%.

Самая низкая оценка, так называемой "пятилетней выживаемости" с диагнозом рак поджелудочной железы была у мужчин - 5,2% и 6,2% у женщин. В то время, как самая высокая была при раке яичек у мужчин - 96,8% и 92,6% при меланоме кожи у женщин.

В цілому, 5-річна виживаність була вище у жінок, ніж чоловіків, - за винятком раку сечового міхура, який має різницю в 9,1% між чоловіками - 57,1% і жінками - 48% ".

Як раніше повідомляв "Обозреватель", японська фармацевтична компанія Astellas Pharma Inc., яка входить в 20-ку провідних фармацевтичних компаній на планеті, оголосила про Співробітництво з Кіотським університетом.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...