Любити так будемо - не відпустимо: "Виктор Федорович, на хрен эту старость в Ростове. Приезжай в Киев!", - Сазонов

Відомий блогер натякнув втікачу, що у СІЗО його будуть не так вже й погано годувати, а ще можна співати хором разом із іншими затриманими.
Віктору Януковичу зробили спокусливу пропозицію? Фото: Лівий берег.

Кирило Сазонов відреагував в "Фейсбуці" на судовий процес над Януковичем, передають Патріоти України.

Ось що він написав: «Смотрю трансляцию суда над Януковичем. И подумал - он же тоже смотрит! Ему страшно, грустно и, наверняка, есть привкус ностальгии.

Виктор Федорович, хочется к нам, да? Ну, когда ты последний раз в зале суда сидел - лет сорок назад? Может, хрен с ним, с этим домом в Ростове?

Все бросить - и в Киев! Тут в СИЗО утром каша, вечером макароны с тушенкой, кормежка нормальная, с братвой можно кинуть скатку у окна, сесть за стол и без всякой гитары так тихонько хором "Там где мчится курьерский, Воркута - Ленинград..." Красиво!

Витя, ну ведь хочется же, правда? Почувствовать себя снова молодым, кричать "Волки позорные" и "Ваша честь, прошу учесть чистосердечное раскаяние...". На хрен эту старость в Ростове, приезжай в Киев! Верни себе молодость».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Си Цзиньпин улетел, но "послевкусие" у Путина осталось не самое лучшее. Президент признался близким, что разочарован", - GENERALL SVR

четвер, 23 березень 2023, 8:59

"Лидер Китая Си Цзиньпин улетел, но "послевкусие" у президента России Владимира Путина осталось не самое лучшее. Президент признался близким, что пока разочарован итогами визита председателя Си в Россию. Российский лидер рассчитывал на быстрый ответ н...

На Донеччині загарбники силяться здобути успіх хоч десь: Темпи операцій РФ навколо Бахмуту сповільнюються, а в районі Авдіївки активізувалися, - ISW

четвер, 23 березень 2023, 7:04

Темпи російських операцій навколо Бахмуту сповільнюються, натомість російські війська, ймовірно, намагаються розпочати наступ на інших напрямках, зокрема у районі Авдіївки. Про це йдеться у свіжому звіті Інституту вивчення війни (ISW). Експерти інститу...