"ЛНР" завершило "перереєстрацію" українських вугільних підприємств

Народний депутат Дмитро Тимчук заявив, що так звані органи влади "ЛНР" завершили реєстрацію вугільних підприємств області на "свої органи".

Озброєний терорист на шахті. Фото:espreso.tv

"Міністерство юстиції ЛНР" завершило перереєстрацію українських вугільних підприємств в окупованих районах Луганської області, прив'язавши їх до "ЗАТ "Внешторгсервіс "ЛНР", повідомив нардеп, передають Патріоти України.

"У "державному банку ЛНР" зарезервовано розрахункові рахунки для зазначених структур. Працівникам "Ровенькиантрацит", "Свердловантрацит", "Краснодонвугілля" (раніше підконтрольні Р. Ахметову) вказано на необхідність подати заяви про звільнення з цих підприємств і про прийом на роботу в "ЗАТ "Внешторгсервіс" ЛНР". При цьому, співробітникам "правоохоронних органів ЛНР" поставлено завдання блокувати виїзд співробітників вугільних підприємств, насамперед менеджменту й висококваліфікованих фахівців, на підконтрольну Україні територію", - написав він.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Злі язики" кажуть, що саме Залужного хочуть звинуватити у розмінуванні Чонгару та здачі Херсону", - Борислав Береза

субота, 10 грудень 2022, 0:15

"Ой, тут таке діється... Поспілкувався я зі "злими язиками" з Банкової. Вони таке кажуть, що хочеться сказати: "Що ти таке верзеш, базікало?". А кажуть вони мені таку неймовірну нисенитницю, що я навіть повірити не можу. Так от, кажуть ці "злі язики", ...

"Навіть індійський прем'єр Моді після останніх погроз відмовився від щорічної зустрічі з Путіним", - Голобуцький

субота, 10 грудень 2022, 0:00

"Путін сьогодні після саміту в Бішкеку заявив, що думає про те, щоб включити до військової доктрини Росії превентивний ядерний удар: "Мы думаем об этом". Навіть індійський прем'єр Моді після цих погроз відмовився від щорічної зустрічі з Путіним. При то...