Мы все умрем, а "Рошен" будет в истории - волонтер

Без згадування про Липецьку фабрику рейтинг торгової марки був би в рази меншим, вважає Роман Донік.

Ілюстрація:ukrinform.biz

Не знаю кому пришел в голову концепт рекламной кампании "Рошен", но эта ТМ будет самой известной и самой упоминаемой в истории Украины." Про це написав у своєму Facebook волонтер Роман Донік, інформують Патріоти України, продовжуючи:

Мы все умрем, а "Рошен" будет в истории. И да, липецкая фабрика, это часть плана. Без нее упоминание ТМ было бы в разы меньше. А продал бы с самого начала, ну кто бы о ней сейчас вспомнил?

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "События в Донецке, о которых нельзя говорить", - Фашик Донецький

вівторок, 21 січень 2020, 19:30

Розповідь зі слів того, хто безпосередньо бачив те, що бачити не можна. Про це у своєму блозі пише Фашик Донецький, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "В продолжении темы оккупации части территории Украины рф и "гражданской войны" рас...

"Запад становится соучастником очень опасного преступления?" - Анти-Колорадос

вівторок, 21 січень 2020, 19:15

Іран продовжував якісь, ніким не контрольовані роботи на закритих об'єктах, але в той же час, отримав можливість продавати набагато більше нафти, ніж під санкціями. "Вчера из Ирана прозвучало суровое предупреждение направленное, в первую очередь, чувст...