Майстер безконтактного бою: В Росії безрукого чоловіка звинувачують у побитті поліцейського

В заяві йдеться, що полісмену, який постраждав від нападу Аслана Ірітова, наклали чотири шви.

Фото: openrussia.org.На керівника ініціативної групи жителів Вільного аулу Аслана Ірітова і його брата Беслана завели кримінальну справу за напад на співробітника поліції. Про це розповіла дочка активіста Лілія Ірітова. Як повідомила Ірітова, в заяві, яку подали на її батька, говорилося, що постраждалому від нападу Аслана Ірітова наклали чотири шви. Однак дочка активіста стверджує, що, коли її батька, у якого немає кистей рук, забрав ОМОН, цей чоловік стояв біля воріт їхнього будинку. За її словами, «прекрасно було видно, що на його обличчі немає ні подряпини, нічого взагалі», передають Патріоти України з посиланням на "Дождь".

Накануне Иритова забрали для допроса в Следственный комитет, его продержали там до 22:00, рассказала Лилия Иритова. Вместе с ним ОМОН забрал и Беслана Иритова.

В СК и МВД по Кабардино-Балкарии Дождю не смогли прокомментировать эту информацию.

Ранее после проведения собрания старейшин в ауле, на котором Иритов планировал обсудить проблему с землей аула, отошедшей в ведение мэрии, активиста задержали. Его дочь сообщала Дождю, что при задержании Иритова полиция ворвалась в дом. «Меня побили, моей матери поломали два пальца, брату отцовскому поломали ребро. Аслана избили и забрали в правоохранительные органы», — говорила она. По ее словам, дело на него и Беслана завели после отказа забирать из полиции заявление об избиении полицией семьи Иритовых.

После задержания активиста жители города устроили стихийный сход у здания администрации города, они требовали отпустить Иритова, который на тот момент находился в правоохранительных органах. Сход проходил мирно, однако полиция задержала 12 человек. После этого городской суд Нальчика оштрафовал Иритова на 15 тысяч рублей, сообщал «Кавказский узел». Его признали виновным в организации несогласованного митинга. Сам активист подчеркивал, что это был не митинг, а реакция на его задержание.

Вольный аул в Кабардино-Балкарии граничит с Нальчиком. На протяжении нескольких лет жители аула требуют выделить им земли для строительства частного жилья. По словам Иритова, еще в 90-е годы власти забрали у аула эти земли обманным путем.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ще один "освободитель": Засуджений за педофілію екс-режисер "Єралашу" вирушив на війну проти України

понеділок, 4 грудень 2023, 21:02

Колишній режисер "Єралашу" Ілля Білостоцький відправився воювати проти України. Він підписав контракт з російським Міноборони. Про це повідомляє "Медуза", передають Патріоти України. Примітно, що Білостоцький був засуджений у справі про розпусні дії що...

Хакери, пов’язані з Росією і Китаєм, зламали найнебезпечніший ядерний об’єкт Британії – The Guardian

понеділок, 4 грудень 2023, 20:54

ІТ-системи найнебезпечнішого ядерного об’єкта Великої Британії – Селлафілд – були зламані кібергрупами, тісно пов’язаними з Росією та Китаєм. Про це йдеться у розслідуванні The Guardian, передають Патріоти України. Як зазначається, старший персонал вел...