Бджола символізує трудову етику та єдність менчестерців від часів Промислової революції, йдеться на The Daily Mail.
Першими татуювання собі зробили мама й тато 15-річної Олівії Кемпбелл, яка загинула під час теракту.
Шарлот Кемпбелл, матір дівчинки, із чоловіком Полом "набили" собі бджолу із іменем загиблої доньки та датою її народження.
![]() |
Шарлот і Пол Кемпбелл. Фото dailymail.co.uk |
Усі кошти, які тату-салони отримують від зображень бджіл, передаються у благодійну організацію для жертв трагічної події Manchester Arena Victim's Fund.
Мінімальна вартість бджоли – 40 фунтів, проте британці залишають і 100 фунтів, знаючи, що ці гроші підуть на допомогу родинам загиблих і постраждалим.
У тату-салонах дітям роблять на тілі тимчасові малюнки.
Протягом кількох днів після трагедії на стадіоні Манчестер Арена Шарлот Кемпбелл отримала понад 18 тисяч повідомлень у Facebook із підтримкою від незнайомих людей.
Подружжя Кемпбеллів мають запис співу покійної доньки, які хочуть долучити до "благодійного синглу", трансляція якого також збиратиме гроші на допомогу постраждалим.
![]() |
Фото tattoolife.com |
Оскільки загибла 15-річна Олівія хотіла стати співачкою, запис, де вона виконує пісню "All Of Me" Джона Ледженда, батьки використають для допомоги тим, хто ще її потребує.
29 травня стало відомо, що у Манчестері затриманий 14-й підозрюваний в організації теракту.
![]() |
Фото thenypost.com |
Як відомо, в результаті теракту в Манчестері загинули 22 людини. За останніми даними, постраждали 12 дітей у віці до 16 років.
Терористичне угруповання "Ісламська держава" взяло на себе відповідальність за скоєне.
![]() |
Фото allure.com |