
"У загиблого бійця пропали дві тисячі доларів." Про це пише Міша Ухман у своєму Fаcebook, допис якого поширили у групі "Патріоти України-єднаймося", передають Патріоти України, продовжуючи:
ОЛЕГ НОВОХАТЬКО - боєць 72 ОМБР. Загинув під Авдіївкою від розриву міномета. Не встигли висохти сльози на обличчі його матері. Як тут почалися інші проблеми. На другий день після смерті Олега у нього з рахунку пропали дві тисячі доларів, які він зберігав на депозиті. Зникли гроші і з інших карток. Коли передали гаманець померлого його брату, він не виявив там листа, де були записані коди доступу до банківської інформації.
Ось в такій країні живемо. Бля. Як так можна? С..ка, наживатись, на смерті побратима. Забрати в нього останнє. Залишити стареньких батьків без нічого. Останніх, до речі ганяють маршутчики. Не беруть їх по посвідченню. В якій країні живемо? Невже ніхто реально не боїться гніву з Небес????
Можливо хтось підкаже, що робити брату Олега? Куди звертатися?.." - йдеться в дописі.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...