
"У загиблого бійця пропали дві тисячі доларів." Про це пише Міша Ухман у своєму Fаcebook, допис якого поширили у групі "Патріоти України-єднаймося", передають Патріоти України, продовжуючи:
ОЛЕГ НОВОХАТЬКО - боєць 72 ОМБР. Загинув під Авдіївкою від розриву міномета. Не встигли висохти сльози на обличчі його матері. Як тут почалися інші проблеми. На другий день після смерті Олега у нього з рахунку пропали дві тисячі доларів, які він зберігав на депозиті. Зникли гроші і з інших карток. Коли передали гаманець померлого його брату, він не виявив там листа, де були записані коди доступу до банківської інформації.
Ось в такій країні живемо. Бля. Як так можна? С..ка, наживатись, на смерті побратима. Забрати в нього останнє. Залишити стареньких батьків без нічого. Останніх, до речі ганяють маршутчики. Не беруть їх по посвідченню. В якій країні живемо? Невже ніхто реально не боїться гніву з Небес????
Можливо хтось підкаже, що робити брату Олега? Куди звертатися?.." - йдеться в дописі.
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...