Марсіанам тепер не сховатися: NASA презентує новий апарат для пошуків життя на Червоній планеті

NASA представило концепт Марсоходу 2020, який зосередиться на пошуку слідів життя на Червоній планеті.

Фото: fakty.ictv.ua

За словами вчених, розробка не тільки шукатиме придатні для життя місця на планеті. В її завдання також увійде пошук давніх мікроорганізмів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Марсохід 2020 оснастять спеціальним буром, яким він збиратиме зразки ґрунту для дослідження. Підкреслюється, що розробка майже не відрізняється від попереднього дослідника Марсу – Curiosity. Його запуск запланований на літо 2020 року.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Іван Баканов перебуває в Україні, розслідування по його справі засекречено, - полковник СБУ Костенко

субота, 25 березень 2023, 17:00

Роман Костенко, народний депутат України, секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, полковник СБУ, зазначив, що проти Баканова було розпочате службове розслідування, яке далі не пішло. Про це він розповів в ет...

Що чекає РФ та коли для України настане час переговорів, - Володимир Огризко

субота, 25 березень 2023, 16:53

"І ось це, безумовно, викликає дипломатичне збурення з усіх сторін. Ті, хто продовжує думати, що Росію можна умовити, говорять про мир. А ті, хто розуміє, що це — політичні фантазії і маячня, говорять про те, що треба давати Україні максимум зброї. Поп...