Масове поховання виявили в США прямо під університетом

Останки майже 7000 осіб можуть бути поховані під одним з кампусів Університету Міссісіпі.

Фото: forumdaily.com

Тіла, як вважають, належать пацієнтам першого в штаті психіатричного закладу. Площа поховань сягає 8 гектарів. Поховання знайшли на місці, де адміністрація університету збиралася почати будівництво нового медичного центру, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За припущеннями, ексгумація та перепоховання тіл можуть обійтися університету в $ 21 000 000 - по $ 3 000 за кожне тіло.

Адміністрація навчального закладу почала шукати быльш дешеві альтернативи. Також адміністрація університету планує створити меморіальний комплекс і лабораторію, де студенти могли б вивчати рештки померлих пацієнтів.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Британський юрист Джейсон МакК`ю: «Я хочу бути скалкою в дупі Прігожіна і Путіна»

четвер, 8 грудень 2022, 4:00

Як Україні і українцям отримати належне правосуддя і справедливі репарації. Британський юрист Джейсон МакК’ю довгі роки представляє інтереси жертв терору, допомагаючи їм досягти справедливості та отримати компенсації за свої страждання. Будучи співзасн...

Удар ЗСУ по аеродрому Енгельса для росіян так само жахливо як і по Кремлю і жахливіше ніж по Кримському мосту - Шейтельман (відео)

четвер, 8 грудень 2022, 1:00

Уже не вперше Залужний переграв путіна.... Але ми не втомимось щоразу цьому радіти... ППО Саратовської області було покликано успішно протистояти повномасштабному нападу США на Енгельс. Адже там базується костяк російської стратегічної авіації, невід'є...