Масове поховання виявили в США прямо під університетом

Останки майже 7000 осіб можуть бути поховані під одним з кампусів Університету Міссісіпі.

Фото: forumdaily.com

Тіла, як вважають, належать пацієнтам першого в штаті психіатричного закладу. Площа поховань сягає 8 гектарів. Поховання знайшли на місці, де адміністрація університету збиралася почати будівництво нового медичного центру, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За припущеннями, ексгумація та перепоховання тіл можуть обійтися університету в $ 21 000 000 - по $ 3 000 за кожне тіло.

Адміністрація навчального закладу почала шукати быльш дешеві альтернативи. Також адміністрація університету планує створити меморіальний комплекс і лабораторію, де студенти могли б вивчати рештки померлих пацієнтів.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чого чекати? - В Україні ввели "особливі" умови виходу на пенсію

четвер, 21 червень 2018, 7:10

Цього року в Україні діють спеціальні умови виходу на пенсію. Середня пенсія - всього 2,5 тис. грн. Але і для такої виплати доведеться працювати 35 років і отримувати більше середньої зарплати. На справді безбідну старість можуть розраховувати судді. В...

"Небо стає ближчим": Мережу вразило фантастичне відео із Закарпаття

четвер, 21 червень 2018, 6:56

Дивовижну природу Закарпаття у казковому ролику зафіксували місцеві лісівники. Закарпатські лісівники зняли гарне відео, в якому показали захоплюючі дух казкові пейзажі цього краю. Відповідне відео опубліковане на Facebook-сторінці Закарпатського облас...