Медвєдєв заговорив про закінчення боротьби з терористами у РФ

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медвєдєв зазначив, що російським правоохоронцям вдалось завдати дуже потужного удару по силах терористів, які час від часу тероризують всю країну.

Прем'єр-міністр РФ Мєдвєдєв Д.А. Фото:https://tsn.ua/


Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв вважає, що РФ "вдалося сильно наступити на горло терористам", але треба довести цю боротьбу до кінця, повідомляє Українська правда. Новину передають Патріоти України.

Про це він сказав, спілкуючись з працівниками м'ясопереробного підприємства в Тамбовській області.

"Ця проблема (тероризму) для нашої країни не нова, боротьба з тероризмом ведеться не перший рік, десь нам сильно вдалося їм на горло і активність терористів суттєво зменшилася", - заявив він.

За його словами, "відбуваються такого роду злочину, коли жертвами терористів стають безневинні люди, які не мають відношення до державної влади, ні до кого персонально, а просто вибирається випадкова мета, відбувається вибух".

"Це, звичайно, дуже важко для нашої країни, але цю боротьбу треба довести до кінця, тому що в іншому випадку такого роду події будуть відбуватися частіше, а не рідше", - сказав Медведєв.

Як відомо, 3 квітня близько 14:00 на перегоні між станціями "Сінна площа" і "Технологічний інститут" вагоні метро стався вибух. На іншій станції метро було знайдено сумку із вибуховим пристроєм.

За останніми даними, у результаті теракту загинуло 14 людей, ще 45 були госпіталізовані.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ференц Геленчер: «Орбан, однозначно, є посіпакою Путіна»

субота, 28 січень 2023, 1:23

Лідер угорської опозиційної партії про те, чому очільник угорського уряду формує з України образ ворога. Уряд Віктора Орбана зробив усе, аби українці сприймали Угорщину коли й не як ворожу, то вже точно не як дружню державу. Та угорці — це не лише Орба...

"Якщо це зроблять американці, то, мабуть, нікому в голову не прийде казати своє "неначасі", - блогерка із Харкова

субота, 28 січень 2023, 0:34

"Щодо аудиту. Якщо це зроблять американці, то, мабуть, нікому в голову не прийде казати своє "неначасі". Бо відношення американців до грошей - це відношення здорової людини, яка існує в умовах капіталізму, та завдяки цьому капіталізму змогла побудувати...