"Мені не вистачає культурної революції": Руслана зробила відверту заяву (відео)

Відома співачка вважає, що процес "українізації" завершився.

Фото: Укрінформ.Популярна співачка Руслана Лижичко закликала українців покінчити з українізацією і змінити імідж країни. На її думку, українська культура не потребує примусового нав'язування. Про це виконавиця заявила в ефірі програми "Свобода слова", передають Патріоти України.

"Я виступала в Краматорську, там люди ходили з синьо-жовтим прапором. У мене немає ні ілюзій, ні стереотипів, що там щось потрібно українізувати. Я проти слова українізація. Колись в свій час була русифікація, і культуру нам нав'язували. Україна занадто сильна, щоб її задушити", - вважає Руслана.

Руслана сказала, що після Майдану вона чекала реальну українську революцію.

"Всі люди зараз прагнуть отримати новий образ імідж України, щоб ідентифікувати себе – не тільки з вишивками. Мені не вистачає культурної революції. Це добре, що у нас є День вишиванки. Але не ображайтеся і не лайте мене потім в соціальних мережах. Давайте знімемо з себе шаровари", – сказала Руслана.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Технології зриву державного оборонного замовлення

середа, 26 січень 2022, 7:50

Рік у рік у найвищих кабінетах лунає одна й та сама мантра про «гостру потребу армії в новій військовій техніці». І щороку такі поставки й розробки зриваються, а військові і далі на старих радянських колимагах чекають бойових дій на сході та цілком імо...

Україна в Індексі сприйняття корупції. Влада не виконала "домашнє завдання"

середа, 26 січень 2022, 6:50

За результатами 2021 року, Україна втратила один бал у щорічному Індексі сприйняття корупції (Corruption Perceptions Index, CPI) від Transparency International. Грузія, Вірменія та Молдова й досі попереду. . На тлі подій, що відбуваються, ця втрата мо...