Мережу розсмішило вбрання "зірок" одеського кінофестивалю (фото)

​Відповідна публікація з'явилася в пабліку "Рагу.лі".

Фото: "Рагу.лі""У країні є стабільність! Червона доріжка ОМКФ це доводить. Я знову гортала 250 фоточок звіту, намагаючись вичленувати хоча б з десяток знайомих обличь, адже кому потрібна така червона доріжка, на якій і зірок немає?" - цитують в публікацію Патріоти України.

"А взагалі, друзі написали, що їх учора не пускали на показ, тому що хтось був одягнений не по дрес-коду. Я подивилася на цих усіх людей і думаю, що якщо вони одягнені правильно, то такого дрес-коду фиг притримаєшся", - пишуть автори поста.

Пропонуємо самотужки провести квест і здогадатися, що за зірки посміхаються на фото.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Це торкнеться приблизно 1 мільярду людей і 40 країн": Експерт розповів про три головні ризики катастрофи на ЗАЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 20:00

Після підриву окупантами Каховської ГЕС енергетики черговий раз звернули увагу на небезпеку, яка існує для Запорізької атомної електростанції. Як відомо, для її безпечного існування потрібне функціонування системи охолодження. Своєю чергою, зниження рі...

Ні, не через війну: Україну можуть виключити з Міжнародної морської організації – експерт

п’ятниця, 9 червень 2023, 19:29

Найближчим часом Україну можуть виключити з Міжнародної морської організації (ІМО). Про це заявив ветеран флоту і член Правління Асоціації морських капітанів Одеси Олег Пастернак, передають Патріоти України. Систематично імідж України в морській галузі...