Мімішність 24/7: Створено сайт з безперервним мурчанням котиків! (відео)

​Спеціальний ресурс приводить у захват котолюбів по всьому світу.

Завдяки звуковий панелі, на сайті можна налаштувати навіть ритм муркотіння і почути нявкання. Більш того, користувач може відкоригувати темп, тембр, гучність звуку кота і настрій - щасливий, грайливий, сонний, радісний тощо, повідомляють Патріоти України.

Розробник спочатку створив сайт жартома, але потім зрозумів, що людям це дійсно потрібно. Наприклад, один з користувачів зазначив, що сайт допомагає йому впоратися з панічними атаками.

До речі, самих кішок сайт Purrli приводить в подив.

Користувачі мережі також поділилися своїми враженнями від ресурсу:


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Схоже на те, що путіноїди лише виманили наших бійців із Азовсталі", - Тарас Чорновіл

вівторок, 17 травень 2022, 20:14

"Дуже надіюся, що це лише гра нервів, але сподівань на це мало, як і на припущення про якусь "вайну мєжду башнямі Кремля". Бо такі речі не допускають на рівні Держдуми. Ще станом на ранок були сильні сумніви, але тоді домінувала надія. Зараз її стало м...

Якщо Росія не капітулює, ми воюватимемо вічно, - Роман Безсмертний

вівторок, 17 травень 2022, 13:34

Водночас кожна країна має усвідомити, що полумʼя будь-якої миті може перекинутися через паркан. "Україна сьогодні — це паркан від біди для всього світу. Невелика країна протистоїть дракону, воює і цим забезпечує мир для інших. Нажаль, світ цього не роз...