Мінінфраструктури може заборонити автобусне сполучення з Росією

Переважна більшість тих українців, які їздять в РФ у справах і до родичів, позбудуться такої можливості, оскільки у них немає грошей на літак.

Пропозиція Володимира Омеляна про припинення ж / д сполучення з Росією - правильне, проте необхідно також припинити і рух автобусів в РФ. Таку ідею на своїй сторінці в Фейсбуці просуває Ізет Гданов, Перший заступник Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим, інформують Патріоти України.

«Припинення залізничного сполучення з окупантом однозначно правильне рішення Мінінфраструктури, також необхідно невідкладно розглянути припинення автобусного сполучення!», - зазначив Гданов, коментуючи пропозицію Міністерства інфраструктури про припинення прямого залізничного сполучення з Росією.

Експерти застерігають українську владу від вирішення припинити рух поїздів в Росію. На їхню думку, переважна більшість українців, які їздять в РФ у справах і до родичів, позбудуться такої можливості, оскільки у них немає грошей на літак. Якщо буде закрито і автобусне сполучення, сотні тисяч українців опиняться «в пастці», в тому числі і ті, які виїхали на заробітки в Росію.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Історія повторюється: "Как и в 1918 русское государство находится на грани краха", - Чубайс

понеділок, 17 лютий 2020, 13:59

Незалежні російські інтернет-публіцисти, що міркують про звірячі вироки у справі "Мережі", згадують сталінський терор 30-х років. А кремлівські пропагандисти, кажучи про зміни в Конституції, підкреслюють історичний і видатний характер майбутніх змін.

NK у напівпрозорому корсеті підкорила прихильників розкішним виглядом (фотофакт)

понеділок, 17 лютий 2020, 13:46

Артистка позувала фотографам перед ефіром "Голосу" у дуже спокусливому чорному вбранні. Знімок опублікований в її Instagram. Артистка позувала фотографам перед ефіром "Голосу" у дуже спокусливому чорному вбранні, що демонструє її прекрасні форми.