Мінінфраструктури може заборонити автобусне сполучення з Росією

Переважна більшість тих українців, які їздять в РФ у справах і до родичів, позбудуться такої можливості, оскільки у них немає грошей на літак.

Пропозиція Володимира Омеляна про припинення ж / д сполучення з Росією - правильне, проте необхідно також припинити і рух автобусів в РФ. Таку ідею на своїй сторінці в Фейсбуці просуває Ізет Гданов, Перший заступник Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим, інформують Патріоти України.

«Припинення залізничного сполучення з окупантом однозначно правильне рішення Мінінфраструктури, також необхідно невідкладно розглянути припинення автобусного сполучення!», - зазначив Гданов, коментуючи пропозицію Міністерства інфраструктури про припинення прямого залізничного сполучення з Росією.

Експерти застерігають українську владу від вирішення припинити рух поїздів в Росію. На їхню думку, переважна більшість українців, які їздять в РФ у справах і до родичів, позбудуться такої можливості, оскільки у них немає грошей на літак. Якщо буде закрито і автобусне сполучення, сотні тисяч українців опиняться «в пастці», в тому числі і ті, які виїхали на заробітки в Росію.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Что ж вы друга бросили, друзья?!": Дубінський засмучений через небажання "слуг" захистити його від санкцій США

субота, 23 січень 2021, 3:00

Скандальний нардеп переконаний, що такі дії однопартійців дискредитують президента країни. За словами нардепа, він вкрай здивований небажанням і не готовністю колег по фракції «зібратися, щоб обговорити необхідну реакцію на інсценовані нечистоплотними ...

Хіти тижня. "Вата хоче крові": Як Балашов і Бужанський закликають до бійок за "російську мову" (відео)

субота, 23 січень 2021, 0:10

"Русскомирные" товариші казяться від того, що Україна дедалі більше віддаляється від Російської імперії із "загальнозрозумілою" і рухається до української України. Моральні травми Олени Лукаш, міські божевільні Дениса Жарких, а також нееротичні фантазі...