В рамках програми Kilopower на полігоні в штаті Невада будуть задіяні силові установки по 10 КВт, розміри яких не перевищують двох метрів у висоту. Як пишуть експерти NASA, для автономності марсіанської станції буде потрібно чотири реактора, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Вироблена енергію піде насамперед на виробництво палива, регенерацію атмосфери і води. Також від установок буде живитися все обладнання, включаючи батареї марсоходів.
"Покладатися на сонячну енергію - складне завдання на Марсі, який отримує лише третину сонячного світла в порівнянні з Землею", - відзначили в NASA.
За словами представника дослідницького центру NASA в Клівленді Лі Мейсона, який відповідальний в управлінні за програму зі зберігання енергії, це буде перший з 1960-х років випадок, коли відомство працює з реактором для космічних цілей.
У проект інвестують близько $ 11 млн.
"Можна оптимістично назвати цифру в $ 10 млрд на людину", - раніше заявив американський бізнесмен Ілон Маск у відповідь на питання про вартість програми колонізації Червоної планети.
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...