Місія на Марс стає реальніше: NASA почне випробування ядерних реакторів для живлення першої колонії

​У вересні аерокосмічне управління США почне тестувати уранові компактні ядерні реактори, призначені для забезпечення енергією майбутніх колоністів Марса.

Фото з відкритих джерелВ рамках програми Kilopower на полігоні в штаті Невада будуть задіяні силові установки по 10 КВт, розміри яких не перевищують двох метрів у висоту. Як пишуть експерти NASA, для автономності марсіанської станції буде потрібно чотири реактора, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Вироблена енергію піде насамперед на виробництво палива, регенерацію атмосфери і води. Також від установок буде живитися все обладнання, включаючи батареї марсоходів.

"Покладатися на сонячну енергію - складне завдання на Марсі, який отримує лише третину сонячного світла в порівнянні з Землею", - відзначили в NASA.

За словами представника дослідницького центру NASA в Клівленді Лі Мейсона, який відповідальний в управлінні за програму зі зберігання енергії, це буде перший з 1960-х років випадок, коли відомство працює з реактором для космічних цілей.

У проект інвестують близько $ 11 млн.

"Можна оптимістично назвати цифру в $ 10 млрд на людину", - раніше заявив американський бізнесмен Ілон Маск у відповідь на питання про вартість програми колонізації Червоної планети.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Сильный тот, кто молча даст по морде, а не тот, кто громче всех кричит "мы до Киева дойдем", - Олена Кудренко

субота, 22 січень 2022, 0:22

"Читаю сейчас множество мнений. Действительно, обстановка бьёт по нервам, и может сложиться впечатление, что Украина сегодня - это кучка патриотов, окружённая громадной кучей коллаборантов и сепаров. Нас меньшинство, а их большинство, и значит нас "сда...

"Для чого було обирати об’єктом для прогнозування великої війни і жорстокої окупації саме харків’ян, коли в тій самій ситуації Запоріжжя, Одеса, Миколаїв?.. Це у Зеленського щось особисте?" - Голобуцький

субота, 22 січень 2022, 0:00

Навіть дуже тепла ванна мусить мати якісь береги... "Заява Зеленського для «Вашингтон Пост» - просто чергове підтвердження тотальної відсутності в нього і в усього ОП будь-якої стратегії, будь-якої загальної концепції внутрішньої і зовнішньої політики"...