В рамках програми Kilopower на полігоні в штаті Невада будуть задіяні силові установки по 10 КВт, розміри яких не перевищують двох метрів у висоту. Як пишуть експерти NASA, для автономності марсіанської станції буде потрібно чотири реактора, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Вироблена енергію піде насамперед на виробництво палива, регенерацію атмосфери і води. Також від установок буде живитися все обладнання, включаючи батареї марсоходів.
"Покладатися на сонячну енергію - складне завдання на Марсі, який отримує лише третину сонячного світла в порівнянні з Землею", - відзначили в NASA.
За словами представника дослідницького центру NASA в Клівленді Лі Мейсона, який відповідальний в управлінні за програму зі зберігання енергії, це буде перший з 1960-х років випадок, коли відомство працює з реактором для космічних цілей.
У проект інвестують близько $ 11 млн.
"Можна оптимістично назвати цифру в $ 10 млрд на людину", - раніше заявив американський бізнесмен Ілон Маск у відповідь на питання про вартість програми колонізації Червоної планети.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...