"Может быть больно": "Кроликам" порадили більше не приїжджати в Одесу

Своїми антиукраїнськими "пісеньками" на російському новорічному вогнику гумористи образили не лише одеситів, але й усіх українців.

"Кроликам" Данильцю і Мойсеєнку порадили до Одеси більше не з'являтися.Ілюстрація:myinforms.com

Відомим українським гумористам Володимиру Мойсеєнку та Володимиру Данильцю, які в новорічну ніч розважали росіян на телеканалі "Росія-1", більше не варто приїжджати до Одеси. Про це написав одеський активіст Марк Гордієнко на своїй сторінці в Facebook, інформують Патріоти України.

"Данилець і Мойсеєнко, два кролика, тепер вам нізззя до Одеси. Небезпечно і може бути боляче. Співаємо тепер антиукраїнські пісні в Раші. Слави Паніна вам захотілося ... Буде", - пообіцяв він.

Нагадаємо, в новорічній передачі на державному російському каналі Данилець і Мойсеєнко, які є народними артистами України, разом з колишньою киянкою Наталкою Корольовою виконали критичну по відношенню до України пісню про Одесу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Річниця обстрілу тролейбуса на Босе в окупованому Донецьку": Казанський розповів, хто саме вбив мирних жителів (відео)

субота, 22 січень 2022, 22:46

"Сегодня очередная годовщина обстрела микрорайона Боссе в Донецке, унесшего жизни восьми человек. По этому поводу россияне опять скажут много лицемерных и лживых слов. Будут фальшиво жалеть погибших и обвинять в случившемся Украину. И потому очень важн...

"Германия точно не наш союзник, и если власти игнорировали факты с 2014 года - это их прокол", - Сазонов

субота, 22 січень 2022, 18:29

"Две очень показательных новости в контексте вероятного российского широкомасштабного вторжения в Украину. Наглядные настолько, что их даже комментировать - лишнее. Но два слова от себя я добавлю", - пише політолог Кирило Сазонов на своїй сторінці у со...