"Мозок вмирає повільніше, ніж серце": Вчені розкрили головну таємницю смерті

Відразу після смерті людина усвідомлює, що померла, однак при цьому ще відчуває навколишній світ.

До такого висновку прийшли вчені з Медичного центру Лангоне при Нью-Йоркському університеті. У свідомості людина залишається навіть після того, як лікар визнає її померлою, передають Патріоти України з посиланням на закордонні ЗМІ.

Багато років група дослідників під керівництвом професора Сема Парніа спостерігала за станом вмираючих, а також збирала свідчення тих, хто пережив клінічну смерть. Після узагальнення даних, вчені встановили, що після зупинки серця людський мозок все ще функціонує і залишається активним. Це означає, що розум живе, а людина усвідомлює, що померла.

Померлий відчуває, що його тіло більше не реагує на зовнішні подразники. За словами вчених, людина відчуває себе в пастці, якою виявляється її власне тіло. Вона чує слова, бачить оточуючих, але вже не може подати їм знак.

Деякі з пацієнтів з досвідом клінічної смерті розповіли вченим, що під час "відключки" чули лікарів і навіть могли уривками переказати розмови персоналу.

Це пояснюється тим, що мозок вмирає повільніше, ніж серце. А тому людина, її розум, живе деякий час навіть після констатації смерті. З цього випливає, що стан, яке лікарі визначають, як смерть, насправді є лише першою її фазою.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Артилеристи ЗСУ знищили штаб російських загарбників на території держави-агресора (відео)

субота, 30 вересень 2023, 0:55

Під час аеророзввдки оператори БПЛА виявили важливий об'єкт по той бік неспокійного кордону. 106-та окрема бригада територіальної оборони демонструє артилерійське враження командно-спостережного пункту російського підрозділу в селі Гоголівка на територ...

"Арестович довго був улюбленим блогером і Петра Олексійовича, і Володимира Олександровича", - Марина Данилюк-Ярмолаєва

субота, 30 вересень 2023, 0:30

"Прострочене заспокійливе Олексій Арестович веде психологічні семінари, де пропонує душити жінок. Інакше тебе каструють, будуть контролювати й нікуди не пустять. Не те щоб цей "советский школьник" з тягою до СРСР, ненавистю до Могилянки та заявами про ...