Мрії збуваються: Ветеран Люфтваффе в 95 років політав на легендарному літаку (фото)

Хуго Брох служив в Люфтваффе під час Другої світової війни і зробив 324 вильоту на Мессершмітт, але все життя мріяв політати на легендарному британському винищувачі Спитфайр.

Хуго БрохУ 95 років Хуго нарешті зміг здійснити свою мрію. При цьому він відмовився сам пілотувати вінтажний літак і вибрав пасажирське крісло, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Спітфайри набули свій легендарний статус влітку 1940 року, коли Королівські військово-повітряні сили Британії намагалися стримати німецьке вторгнення.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Приклад ідетальної взаємодії: Дроноводи НГУ разом бойовою авіацією організували окупантам "багатоходовочку" в результаті якої послідовно вразили ППО «Бук-М3» і пункти управління окупантів (відео)

субота, 4 липень 2026, 16:50

Аби знищити ретельно приховані штаби окупаційних військ їх мало виявити, важливо відпрацювати комплекс заходів, аби знищити жирну ціль звівши ризики для учасників операції до мінімуму. Про одну з таких успішних операцій розповідає військовий та журналі...

Російський окупант наважився власноруч знешкодити український дрон-ждун на оптоволоконні, а його колега все знімав на телефон. Що з того вийшло (відео)

субота, 4 липень 2026, 16:08

Курйозний випадок трапився з російським загарбником на окупованій частині Запоріжжя. Патріоти України пропонують ознайомитись з своєрідним відеозвітом ворога, котрим поділився український військовий і журналіст Юрій Бутусов