На будівництві Кримського мосту процвітають пиятика та ґвалтування

​Ще один керчанин поділився враженнями про мостобудівників.

Як вже писалося - вдень будівництво століття, вночі - п'янка століття, відзначають Патріоти України.

"Щовечора в 21-10 біля Фуршету зупиняються два автобуса. Йдуть гордою ходою будівельники моста за горілкою і чіпсами. Їм багато не треба, горілкою вони поливають кактуси на вікні, а чіпсами годують пропливаючих повз міст дельфінів.

Хочете побачити цих героїв дня? Дивіться біля Фуршету, такі обличчя з гордою синявою і червоними носами треба запам'ятати.

-Ты не бойся пьяница носа своего

Он ведь с красным знаменем цвета одного".

Те, що ці свині жеруть спіртняк, в цьому немає нічого нового, але недавно дізнався, що тварини з моста під діями алкогольних парів стали гвалтувати жінок, в одному з районів, де вони масово гніздяться.

Відомо про кілька випадків, є заяви в районному відділенні. У ЗМІ, звичайно ж, про це нічого, звичайно, хто саме здійснює дані злочини.

Автор: Art Zed

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Українські заробітчани у Фінляндії - найчисельніші

субота, 14 грудень 2019, 23:29

За останні два роки українці обійшли естонців за кількістю трудових мігрантів у Фінляндії. У 2018 році понад 1800 українців приїхали на роботу до Фінляндії. Водночас естонців приїхало близько 1200 людей. Крім працівників, про яких знає Імміграційна слу...

Свято наближається: В окупованому Донецьку жаліються на високі ціни у місцевих ресторанах

субота, 14 грудень 2019, 23:15

Донеччанин журиться, що «хтось в Республіці виживає, а хтось дуже непогано веселиться і розважається на вкрадені батьками гроші». Так, один з користувачів пише: «У меня вопрос, рестораны: ПушкинЪ, Claude Monet, Barberry для кого работают, и кто там мож...