Павло Жебрівський, голова Донецької військово-цивільної адміністрації, на своїй сторінці в Фейсбуці написав про те, що Новотроїцьке, контрольний пункт в'їзду і виїзду, перенесуть на вісім кілометрів ближче до лінії розмежування, і він буде перебувати за селом Березове, інформують Патріоти України.
За словами Жебрівського, це станеться в найближчі три місяці, і КПВВ буде перенесений на вісім кілометрів углиб, ближче до лінії розмежування. Глава адміністрації також підкреслив, що відразу після перенесення Новотроїцького з «сірої зони» вийдуть кілька населених пунктів - Солодке, Водяне, Костянтинівка, Парасковіївка, Новомихайлівка, Славне, Тарамчук, Степове і Березове.
Нагадаємо, що «сірою зоною» прийнято вважати території між зонами, підконтрольними українському уряду, і зонами, які контролюють бойовики «ЛДНР». Також потрібно відзначити, що кілька днів тому всі пункти пропуску на Донбасі перейшли на весняний режим роботи. Раніше Державна прикордонна служба України запустила оновлений сервіс по ситуації на пропускних пунктах.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...