На Кубі розроблено засіб від раку шкіри

Ці ліки вводять за допомогою ін'єкцій. Вони відмінно зменшують на шкірі розміри усіх пухлин. Винятком є меланома.

У Кубі зареєстровано медичний препарат Heberferon (эберферон). Його функціональне призначення - лікування раку шкіри. Heberferon розроблявся в Центрі генетичної інженерії та біотехнологій, який діє в кубинській столиці. Позаду понад років досліджень та клінічних випробувань.

Активну участь у розробці препарату брав біолог Иральдо Бельо. Він стверджує, що у Heberferon як фармакологічного засобу "унікальний в світі склад компонентів. У ньому відмінно поєднується інтерферон альфа інтерферон гамма. Усі компоненти виробляються у кубинському науковому центрі завдяки генній інженерії.

Ліки вводять за допомогою ін'єкцій. Вони зменшують розміри практично усіх пухлин на шкірі. Винятком є меланома. Тому застосування Heberferon дозволяє уникнути необхідності різних хірургічних втручань на людському обличчі.

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Кравчук і мільйон українців, або Навіщо Зеленський хоче звільнити від комуналки армію пенсіонерів", - експер

середа, 17 липень 2019, 16:57

"У визначеного французького історика Марка Блока є прекрасна книга "Королі-чудотворці". Можливо, колись хтось напише книгу і про українських політиків-чудотворців, які змагаються за рейтинги шаленим популізмом", - пише у своєму матеріалі Ігор Петренко,...

"Медведчук отменил "Северный поток-2" и объявил газ РФ нашим": Климовський про те, як "Оппо" кидає своїх виборців

середа, 17 липень 2019, 16:45

"Оппоплатформа - за жизнь" как партия колонизаторов гарантирует снижение всех тарифов в два раза. Гарант №1 - ее рядовой член Виктор Медведчук, который, когда вступал в нее, так и сказал, что в правление он не хочет, хочет быть просто рядовым", - пише ...