На Кубі розроблено засіб від раку шкіри

Ці ліки вводять за допомогою ін'єкцій. Вони відмінно зменшують на шкірі розміри усіх пухлин. Винятком є меланома.

У Кубі зареєстровано медичний препарат Heberferon (эберферон). Його функціональне призначення - лікування раку шкіри. Heberferon розроблявся в Центрі генетичної інженерії та біотехнологій, який діє в кубинській столиці. Позаду понад років досліджень та клінічних випробувань.

Активну участь у розробці препарату брав біолог Иральдо Бельо. Він стверджує, що у Heberferon як фармакологічного засобу "унікальний в світі склад компонентів. У ньому відмінно поєднується інтерферон альфа інтерферон гамма. Усі компоненти виробляються у кубинському науковому центрі завдяки генній інженерії.

Ліки вводять за допомогою ін'єкцій. Вони зменшують розміри практично усіх пухлин на шкірі. Винятком є меланома. Тому застосування Heberferon дозволяє уникнути необхідності різних хірургічних втручань на людському обличчі.

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Путін допустився основної помилки", - Каспрук

середа, 20 лютий 2019, 1:00

"У цій своїй статті "Долгое государство Путина", котра опублікована у "Независимой газете", Сурков написав, що сучасна Росія – це абсолютно новий, невивчений тип держави, який є оптимальною моделлю виживання і процвітання російської нації на багато рок...

Хіти тижня. ''Путин стоит у меня за спиной'', - Ілларіонов

середа, 20 лютий 2019, 0:35

"Б.Ельцин. Президентский марафон, 2000 г.: Итак, решено. Вношу кандидатуру Степашина. Но мне нравится, как я завернул интригу с Аксененко. Этакая загогулина. Думцы ждут именно его, готовятся к бою. А я в этот момент дам им другую кандидатуру", - пише у...