На орбіті Марса знайдені ознаки титанічної планетарної катастрофи

Міжнародний колектив астрономів показав, що марсіанські троянці є уламками Червоної планети.

Відповідне дослідження опубліковане у журналі Nature Astronomy, про нього повідомляють Патріоти України.

«Ми показали, що астероїди з сімейства Еврики є фрагментами магматичних гірських порід Марса», - заявляють у публікації автори.

Хімічний склад восьми великих троянських астероїдів Марса (перш за все, зміст гірських порід, зокрема, олівіну), нагадує склад кори та мантії Червоної планети, що не характерно для астероїдів, що знаходяться у внутрішніх межах Сонячної системи.

Проведене за допомогою телескопа VLT (Very Large Telescope) спектральне дослідження показало, що вісім великих троянських астероїдів мають спільне походження. Всі вони багаті олівіном, піроксеном, гранатом та іншими мінералами, характерними для планет земної групи.

Троянці виникли, як вважають автори, у результаті зіткнення планети з великим астероїдом, а своє теперішнє положення зайняли у ході еволюції параметрів орбіти Марса. Раніше вчені вважали, що дані небесні тіла виникли з поясу астероїдів між орбітами Марса та Юпітера.

Троянці Червоної планети розташовуються у точці Лагранжа L4 або L5 системи Марс - Сонце, відносно яких вони знаходяться у стабільному положенні.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. США спіймали Росію на гарячому. Кремль лютує. Пазли складаються: Як застосування Москвою своєї космічної зброї пов'язане з аншлюсом Білорусі та завоюванням України, - експерт

субота, 27 листопад 2021, 9:00

"Управління зі зв'язків з громадськістю космічного командування США на базі Космічних сил вштаті Колорадо повідомило, що Росія випробувала протисупутникову ракету прямого удару 15 листопада 2021 року. Вона знищила старий радянський супутник «Космос-140...

Зачем рептилоиды чипировали Путина и что же теперь будет? - Рибніков

субота, 27 листопад 2021, 6:30

Вероломное нападение Украины на Россию под угрозой... Вероломное нападение Украины на Россию под угрозой. На этой неделе рептилоиды насовали в передний проход президента России Владимира Владимировича Путина два шприца мелкодисперсных чипов с простатит...