На Прикарпатті родичі пацієнтки побили персонал лікарні (відео)

П’яному чоловіку здалося, що його дружині ніхто не буде надавати допомогу.

Нетверезий чоловік напав на санітара та охоронця лікарні. Фото: ЗМІ

У Калуській районній лікарні Івано-Франківської області родичі пацієнтки напали на персонал, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН. Чоловік побив санітара і охоронця, які нібито не поспішали надавати допомогу жінці, яка була без свідомості.

Поліція відкрила кримінальне провадження. За даними правоохоронців, принаймні один з нападників був сильно п'яний.

Постраждала санітар Тетяна Луцан розповіла, що на світанку двоє чоловіків і жінка привезли в лікарню родичку без свідомості, яка після святкування наковталася таблеток. Жінку поклали на носилки, перевезли в оглядову і викликали лікаря з реанімації.

На відео з камер спостереження можна простежити, що це зайняло не більше трьох хвилин. "У нас часом, як не можемо додзвонитися до реанімації, ми біжимо кликати лікаря. Я як раз вибігла з кімнати, щоб швидше було", - розповіла потерпіла санітар. Чоловік пацієнтки кинувся навздогін. "Він відразу почав бити. Хотів в живіт, я вивернулася, він потрапив в стегно", - розповіла жінка. Під час події відразу підбіг охоронець. Йому чоловік розбив ніс. Охоронець зараз на лікарняному і спілкуватися з журналістами не хоче.

Нападника на працівників лікарні немає в місті. Його брат, який теж був у лікарні і все бачив, розповів свою версію подій. Він стверджує, що медики зволікали з наданням допомоги. "Може, навіть півгодини нікого не було. І стояли ті чергові просто в коридорі, навіть не перевірили, дихала жінка", - сказав брат нападника. Він стверджує, що жінку-санітара ніхто не бив, а нібито тягнув за руку і ймовірно відштовхнув. Деталі інциденту з'ясовуватиме поліція.

Обурені родичі повернулися в лікарню і знімали персонал на камеру, погрожували "прославити" в соцмережах. Пацієнтка, через яку виник інцидент, через шість годин пішла додому. "Вранці її оглянув психіатр, дав відповідні рекомендації. Від цих рекомендацій потерпіла і її родичі відмовилися. І вона за бажанням була виписана додому", - повідомила заступник головного лікаря Калуської ЦРЛ Наталія Кінаш.

Чи покарають чоловіка за напад на співробітників медустанови - поки невідомо. Однак, за даними журналістів, чоловіка на рік позбавлять водійських прав, а також він заплатить 10 тисяч штрафу за нетверезе водіння. Нападника зупинили патрульні після другого приїзду в лікарню. Рівень алкоголю в його крові перевищував норму в десять разів.


Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Наступ росіян продовжує захлинатися: Фронт звужується, кількість обстрілів падає. - Системне знищення тилів РФ позбавляє окупантів сил для штурмів, - військовий оглядач

субота, 27 червень 2026, 22:31

На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...

Острів Крим: "Назад только пешком, под дронами", росіянин емоційно реагує на палаючу військову автівку посеред траси (відео)

субота, 27 червень 2026, 20:25

У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...