
У Рівненській області понад 50 бурштинокопачів вчинили опір поліцейським під час виконання ними службових обов’язків, двоє з правоохоронців постраждали, повідомляють Патріоти України.
Як повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області, в урочищі Баньки Рокитнівського району понад 50 осіб перегородили дорогу поліцейським, які транспортували вилучену мотопомпу.
Бурштинокопачі вдалися до протиправних дій, пошкодивши два службових автомобілі та завдавши тілесні ушкодження двом правоохоронцям, у яких діагностовано забої та садна. Одного із учасників інциденту правоохоронці затримали і доставили до Рокитнівського відділення поліції.
Вирішується питання про внесення до ЄРДР відомостей за фактами опору та умисного заподіяння працівникам правоохоронного органу тілесних ушкоджень під час виконання службових обов'язків.

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...