На росії жадібні пенси не хочуть платити за КримНаш, допомагати Донбасу і відновлювати Пальміру!

На росії люди протестують проти високих платіжок, а деякі вже думають як купувати буржуйки після "листів щастя".

Erich Hartmann, Фото Youtube На россии жадные пенсы не хотят платить за КрымНаш, помогать Донбассу и восстанавливать Пальмиру!

"КОГДА УЖЕ ЗАМЕРЗНУТ УКРЫ? На россии люди протестуют против высоких платежек! Некоторые уже думают как покупать буржуйки после "писем счастья"?" пише Erich Hartmann під новим роликом на Youtube.

В заволжском районе люди протестуют против высоких платежей. Жители поселка Арсенал считает что они не могут справиться с ростом жилищно-коммунальных услуг, особенно страдают инвалиды и пенсионеры, к тому же качество услуг иногда оставляет желать лучшего.

Пенсионеры получили письма счастья. В жировках суммы от четырех до шести тысяч рублей при пенсии 9000 рэ.

Это роисся, детка.


Коментарии под роликом

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Знову мультик? - Росіяни похвалилися новою "вогненною" зброєю (фото)

неділя, 24 червень 2018, 15:00

Російська армія проводить випробування нового автоматичного гранатомета "Балкан", який незабаром повинен бути прийнятий на озброєння. Передбачається, що у військах РФ "Балкан" тестуватимуть не менше року. Також не виключено, що ці гранатомети увійдуть ...

"Россияне и сейчас уверены, что Кутузов победил Наполеона": Анти-Колорадос розвінчав кілька популярних у скреп фейків (фотофакти)

неділя, 24 червень 2018, 14:54

Те, що росіяни вивчили на уроках історії або почули від своїх пропагандистів, нездатне вивітритися із їхньої голови за жодних обставин. "В историческом центре Парижа почти постоянно сталкиваешься с людьми, говорящими по-русски и часто – по-украински. Н...