На росії жадібні пенси не хочуть платити за КримНаш, допомагати Донбасу і відновлювати Пальміру!

На росії люди протестують проти високих платіжок, а деякі вже думають як купувати буржуйки після "листів щастя".

Erich Hartmann, Фото Youtube На россии жадные пенсы не хотят платить за КрымНаш, помогать Донбассу и восстанавливать Пальмиру!

"КОГДА УЖЕ ЗАМЕРЗНУТ УКРЫ? На россии люди протестуют против высоких платежек! Некоторые уже думают как покупать буржуйки после "писем счастья"?" пише Erich Hartmann під новим роликом на Youtube.

В заволжском районе люди протестуют против высоких платежей. Жители поселка Арсенал считает что они не могут справиться с ростом жилищно-коммунальных услуг, особенно страдают инвалиды и пенсионеры, к тому же качество услуг иногда оставляет желать лучшего.

Пенсионеры получили письма счастья. В жировках суммы от четырех до шести тысяч рублей при пенсии 9000 рэ.

Это роисся, детка.


Коментарии под роликом

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Лети, шарик, лети. Наша жовто-блакитна надежда!" - блогер про "диверсію" на Донбасі

понеділок, 19 листопад 2018, 16:30

"Оккупированный Донецьк. Такая новость. Я плакала от счастья. Посидели с подружками. Чай, вино, домашние коржики, бисквитики. Все ж рукодельницы. Руки оттуда, откуда положено", - пише у своєму блозі Марина Григорьєва, повідомляють Патріоти України, і п...

"Янукович чекає на… нового Януковича", - Портников про підступний план втікача

понеділок, 19 листопад 2018, 16:23

Колишній президент України, як і його кремлівські куратори, все ще сподівається на перемогу проросійських сил в Україні. "Новина про те, що колишній президент України потрапив до лікарні Скліфосовського у "нерухомому стані" - втім, залишив її за кілька...