На російській фермі через переляк загинули три тисячі індиків

​Причиною смерті 2848 птахів, за інформацією компанії, стала рептилія, яка проникла в приміщення, де вони перебували.

Перелякані індички запанікували і стовпилися в одному місці, почалася тиснява, і вони загинули від асфіксії, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт страхової компанії "РСХБ-Страхування".

Після розгляду випадок був визнаний страховим. Компанія "Тамбовська індичка", якій належали птиці, отримала компенсацію в розмірі 1,57 мільйона рублів.

Видання Online-Tambov стверджує, що в пташнику перебувало понад 660 тисяч індичок. Причиною паніки серед них, за даними порталу, стала звичайна ящірка.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Москва играла бы в молчаливую игру до упора, а люди бы тем временем вымирали", - Анти-Колорадос

четвер, 9 квітень 2020, 19:14

Світ побачив, як загроза людству може виникнути не від помилки або зловмисних дій, а просто через внутрішню суть держави. "Пандемия похожа на какой-то боевик про вирус. И этот с пивом думает себе: "Нет, про вирус я смотреть не стану, посмотрю как Лигу ...

"Карантин? Ні, не чули...": В яких областях України найбільше порушують режим ізоляції (мапа)

четвер, 9 квітень 2020, 18:47

Держава буде використовувати карту для оцінки рівня дотримання карантину особами, що мають високий ризик бути носіями COVID-19 в різних містах. В уряді створили карту, яка показує недотримання правил самоізоляції громадянами, що повернулися з-за кордон...