"На этой неделе состоится два важных события", - Олег Пономар

Популярний блогер у щоденному огляді аналізує найважливіші події в Україні та світі.

Олег Пономар. Фото: focus.ua.

Доброго ранку, друзі. Починаємо наш п'ятий і останній святковий тиждень. Так пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і цитують далі:

"На этой неделе состоится два важных события.
В начале недели (сегодня) - визит в Киев нашего доброго друга и куратора Украины в уходящей Администрации США - Байдена. Джозеф привезет инструкции по дальнейшему взаимодействию с США. Цель - сохранить всё, что было сделано за эти три года.

И в конце недели (пятница) - вступление в должность нового Президента США. Всё, что я могу вам обещать после инаугурации , - будет нескучно и интересно. Трамп подвешен компроматом (внутри США и засвечена пока микроскопическая часть того, ЧТО есть на него - по моей информации с 31-го этажа) очень серьезным, он на очень горячей сковородке.

Но ни первое ни второе событие на этой неделе не отменяет того, что Украина должна делать то, что должна. Реформы, взаимодействие с МВФ, подготовка рынка земли, борьба с коррупцией, укрепление Армии, авиации, флота, силовых структур и тд.

От нас - помощь и участие в переменах. Холодная голова, вера в победу. Майте всі гарний тиждень".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 28 лютого. Навіщо цього дня приносили з лісу гілочки сосни чи ялини

середа, 28 лютий 2024, 7:05

28 лютого в православному календарі день пам’яті преподобного Василя Сповідника. Преподобний Василій був монахом і аскетом, який виступав проти іконоборчого руху, що відбувався в Візантії в 8-9 століттях. Його відстоювання права на використання ікон у ...

"Противник для дій на Авдіївсько-Донецькому напрямку створив окреме угрупування військ "Центр", - Костянтин Машовець

середа, 28 лютий 2024, 5:58

1. Стратегічне командування противника продовжує реорганізацію системи бойового та оперативного управління військами на твд. Зокрема, для дій на Авдіївсько-Донецькому напрямку створене окреме угрупування військ під назвою "Центр"... Це виглдає цілком л...