На три літери? Майже: New York Post оприлюднила статтю про Трампа, що складається лише з трьох слів

​Відповідний матеріал з'явився у друкованому номері видання в п'ятницю, 30 червня.

Фото з відкритих джерелСтаттю, що вийшла під заголовком "Про "твіти" Трампа", опубліковано в розділі, де друкують матеріали, які відображають думку редакції видання. У її тексті йдеться: "Зупинись. Просто зупинись", повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На своєму сайті New York Post в електронній версії статті розмістила посилання на інший матеріал, присвячений скандалу, що розгорівся навколо нещодавнього твіту Трампа, в якому він образив двох журналістів, що критикували його.

29 червня президент США у своєму Twitter назвав Міку Бжезинськи і Джо Скарборо, які є ведучими популярної програми новин MSNBC. Першу президент, зокрема, назвав "божевільною", а другого – "психопатом".

Після цього на Трампа обрушився шквал критики з боку як представників ЗМІ, так і політиків, зокрема представників його Республіканської партії. Телекомпанія MSNBC виступила із заявою, в якій також засудила слова Трампа.

Представник Білого дому Сара Хакабі-Сандерс зі свого боку виступила на захист висловлювань президента, заявивши, що він "відповідає ударом на удар" і "не дасть залякати себе ліберальним ЗМІ", які критикують його.

13 червня член Палати представників Конгресу США від Демократичної партії Майк Квіглі зареєстрував проект закону, який передбачає зберігання постів Трампа в соціальних мережах у Національному архіві. 17 червня команда сатиричного шоу The Daily Show відкрила у Нью-Йорку бібліотеку твітів президента США.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Не оккупировать полностью Луганскую и Донецкую области означает для Путина признать провал всей "спецоперации", - Портников

субота, 28 травень 2022, 0:21

"Главным событием этих дней стала упорная битва за Донбасс, в ходе которой российская армия пытается выйти на административные границы Луганской области и продвинуться в Донецкой. На первый взгляд, не такое уж сложное задание, если учесть, что до вторж...

Завод "Локомотив" із Удмуртії обіцяє допомогти росіянкам із імпортозаміщенням... гігієнічних прокладок

субота, 28 травень 2022, 0:12

"А для россиянок производством женских гигиенических прокладок теперь займется завод в Удмуртии, под названием "Локомотив". И это не шутка, такой новостью пестрят заголовки российских сайтов", - написала харківська блогерка Олена Кудренко на своїй стор...