"Ми пред'явимо підозру одному з діючих керівників органів влади": Генпрокурор розповів про розслідування "справ Майдану"

Луценко заявив, що в прокуратурі допитають чиновника та передадуть до НАБУ.

Фото: КП в Украине.Генеральна прокуратура України на цьому тижні буде пред'являти підозру по "справах Майдану" одному з діючих керівників органів державної влади. Про це 20 листопада заявив генпрокурор Юрій Луценко на брифінгу, передають Патріоти України з посиланням на "112 Україна".

"На цьому тижні, я думаю, що ми будемо пред'являти підозру одному з діючих керівників органів державної влади", - повідомив генпрокурор.

"Ми допитаємо його і передамо повний текст підозри в НАБУ", - пояснив він.

Також генпрокурор зазначив, що справа про розстріли не повинна передаватися у НАБУ, тому що відомство займається справами економічного і корупційного спрямування.

На питання про те, чи буде ГПУ розслідувати "справи Майдану", поки ДБР не буде створена, Юрій Луценко відповів:

"Ні, на цей момент ми можемо розслідувати тільки старі справи, якщо в них немає категорії "А", всі інші справи я повинен розписувати на СБУ і МВС, поки немає ДБР, а справи, де є або буде категорія "А" - передавати в НАБУ", - додав генпрокурор.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Сурков всьо: Портников пояснив, що змінить новий "гауляйтер" по Донбасу

п’ятниця, 25 травень 2018, 4:00

Сурков ще не пішов у відставку, а в медіа вже обговорюють кандидатуру його можливого наступника. "Показово, що перше прізвище, яка з'явилося в переліку претендентів - Михайло Бабич, представник президента Росії в Приволзькому федеральному окрузі", - пи...

Бережімо горлиць, які щастя нам приносять

п’ятниця, 25 травень 2018, 1:10

Проста житєйська історія. Який навдивовижу широкий, розмаїтий, різноманітний світ оповиває, захоплює нас. Ось рівно місяць тому ми всі знаходилися на кузні. За вікном квітнева весна лишень зазеленілувала всесвіт. -О, дивіться, дивіться! - враз вигукнул...