Наймолодший "ветеран": У Запоріжжі чоловік, який народився через два роки після закінчення ВВВ, приймав вітання від дітей (фото)

Екс-депутат міськради народився у 1947 році.

Генадій Битюцкий. Фото: https://m.061.ua

Сьогодні, 9 травня, на масових заходах на честь Дня Перемоги в Другій світовій війні досить молодий чоловік, завішаний медалями, отримував квіти і привітання від дітей. "Ветерана" зняв кореспондент 061, передають Патріоти України.

Після публікації фотографії в соцмережах, чоловіка впізнали. Це - 70-річний екс-депутат Запорізької міськради від КПУ Генадій Битюцький, який народився через два роки після закінчення війни (в 1947-му році). Він очолює раду Запорізької обласної громадської організаціїї спільноти безквартирних офіцерів. В інтернеті про нього пишуть, як про ветерана Збройних Сил. Серед медалей, які повісив собі на груди Генадій Олександрович - жодної бойової, а кілька - взагалі підробки, помітили користувачі соцмереж.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Злі язики" кажуть, що саме Залужного хочуть звинуватити у розмінуванні Чонгару та здачі Херсону", - Борислав Береза

субота, 10 грудень 2022, 0:15

"Ой, тут таке діється... Поспілкувався я зі "злими язиками" з Банкової. Вони таке кажуть, що хочеться сказати: "Що ти таке верзеш, базікало?". А кажуть вони мені таку неймовірну нисенитницю, що я навіть повірити не можу. Так от, кажуть ці "злі язики", ...

"Навіть індійський прем'єр Моді після останніх погроз відмовився від щорічної зустрічі з Путіним", - Голобуцький

субота, 10 грудень 2022, 0:00

"Путін сьогодні після саміту в Бішкеку заявив, що думає про те, щоб включити до військової доктрини Росії превентивний ядерний удар: "Мы думаем об этом". Навіть індійський прем'єр Моді після цих погроз відмовився від щорічної зустрічі з Путіним. При то...