Напевно, моська хороша, бо сміло гавкає на США (відео)

Біснуватий Ин все більше нахабніє та загрожує зброєю.

Ин погрожує новими системами ППО. Фото з вільного доступу

Центральне телебачення Північної Кореї (КНДР) продемонструвало відео випробувальних пусків нових ракет "земля-повітря" протиповітряної оборони країни, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Як повідомляється, на випробуваннях був присутній лідер країни Кім Чен Ин, який залишився задоволений побаченим і наказав почати серійне виробництво нового виду озброєнь.

Також диктатор дав вказівки "виробляти нову систему" в максимальній кількості", щоб "вона покривала всю країну, як ліс", і дозволила" знищити ілюзії ворогів щодо їх панування в повітрі".

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бігла московська лисиця до українських курятників

п’ятниця, 12 серпень 2022, 7:58

З фронтових оповідок. У нас із ВолодькОм (наголос на останній склад робіть, будь ласка) є свій пеленг часу в ефірі і тільки в визначений строк ми спілкуємось досхочу. Справа в тому, що у нього на фронтовій позиції немає телефонного покриття. І для того...

Квазіімперська модель під назвою "Російська Федерація" входить в ритм "Останнього дня Помпеї", – Постернак

п’ятниця, 12 серпень 2022, 6:26

"Це полотно ви маєте знати - "Останній день Помпеї". Намальоване воно було Карлом Брюлловим у 1833 році. У період найбільшої територіальної міці Російської імперії, коли вона включала у себе Польщу, Фінляндію, Україну, Грузію, Білорусь, середньоазійськ...