Напевно, моська хороша, бо сміло гавкає на США (відео)

Біснуватий Ин все більше нахабніє та загрожує зброєю.

Ин погрожує новими системами ППО. Фото з вільного доступу

Центральне телебачення Північної Кореї (КНДР) продемонструвало відео випробувальних пусків нових ракет "земля-повітря" протиповітряної оборони країни, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Як повідомляється, на випробуваннях був присутній лідер країни Кім Чен Ин, який залишився задоволений побаченим і наказав почати серійне виробництво нового виду озброєнь.

Також диктатор дав вказівки "виробляти нову систему" в максимальній кількості", щоб "вона покривала всю країну, як ліс", і дозволила" знищити ілюзії ворогів щодо їх панування в повітрі".

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...