Напруга зростає: Південна Корея провела випробування балістичних ракет у відповідь

За словами представника Об'єднаного комітету начальників штабів, в рамках навчань ракети потрапили в цілі у Східному морі.
Про це заявили збройні сили Південної Кореї, передають Патріоти України.
Нагадаємо, напередодні влада Північної Кореї заявила про успішне випробування вранці в неділю, 3 вересня 2017 року, боєголовки з термоядерним зарядом для міжконтинентальної балістичної ракети.
Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Когда наши играли с хорватами, это была игра с фашистами!": Як філософ Щипков "покращує" світ своєю програмою на Кремль ТБ

п’ятниця, 20 липень 2018, 12:59

Щипков явно був переконаний, що після його передачі світ змінився в кращу сторону. І з ним важко не погодитися, оскільки, подивившись програму "Щипков", світу нічого іншого не залишалося, крім як здригнутися і бігти в напрямку якнайдалі від цієї гидоти.

"Как санкции отправили на дно новый флот ВМФ РФ", - Злий Одесит

п’ятниця, 20 липень 2018, 11:52

Мало хто звертає увагу на те, що ефект від санкцій можна обчислювати не тільки грошовими знаками, а й досягненням поставлених цілей, виконанням планів і реалізацією проектів. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мо...