Жителі Донецька знову прийшли в лють від поведінки своїх земляків, які влаштували акт вандалізму на стадіоні "Донбас Арена". Зокрема, невідомі обписали різними написами один із символів захопленого терористами "ДНР" об'єкта - літери FCSD на території стадіону "Шахтаря", повідомили у групі "Донецьк-Online" в соціальній мережі Вконтакте, передають Патріоти України.
"У черговий раз була неприємно здивована, як деякі "городяни" проявляють надздібності до вандалізму. Варто, наприклад, тільки поглянути на одну з візитних карток Донецька, - пам'ятний знак FCSD! Звертаюся до авторів публікацій на цьому пам'ятнику і інших громадських об'єктах: "Люди, якщо щось хочете про себе повідомити світу, напишіть це краще собі на лобі!" - пишуть в мережі.
У коментарях донеччани повністю підтримали гнів автора повідомлення. "Руки б відірвати", "Не люди, а стадо тварин", "У нас люди тільки нити можуть і гадити", "Малолітнє бидло якесь скоріше за все", "Так нехай веселяться дебіли. Все одно ні футболу, ні аеропорту нам тут більше ніколи не побачити", - відреагували городяни.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...