Нардепа Олексія Гончаренка викрали

Подія сталася 23 лютого в Одесі

В Одесі викрали народного депутата

Як повідомило джерело в Одеській обласній прокуратурі, сьогодні, 23 лютого, в місті невідомими особами був викрадений депутат Верховної Ради України Олексій Гончаренко.

Зазначається, що цю інформацію підтвердили в прес-службі прокуратури Одеської області. Інших подробиць ЗМІ не повідомляють.

Телефон нардепа вимкнений.

Прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган:"Підтверджую, його (Олексія Гончаренко - ред.) викрали".

Народний депутат, голова фракції БПП Ігор Гринів з трибуни парламенту попросив правоохоронні органи України створити спеціальний штаб у зв'язку з викраденням нардепа від БПП Олексія Гончаренка. Про це він заявив в ході засідання Верховної Ради.

"Я тільки що розмовляв з прокурором області. Я хотів би звернутися до керівництва правоохоронних органів про термінове створення спеціального штабу по такій ситуації", - заявив Гринів.
Спікер парламенту Андрій Парубій попросив секретаріат Ради оформити це, як протокольне доручення.
"Колеги, я підтримую вимогу голови фракції Ігоря Гриніва і вважаю, що правоохоронні органи повинні негайно вжити всіх необхідних заходів, щоб ця ситуація була вирішена. Прошу оформити це як звернення від голови ВР, від парламенту", - заявив спікер.

У фракції БПП Олексія Гончаренка не бачили з учорашнього вечора. Про це в коментарі в кулуарах Ради повідомив депутат фракції БПП Борислав Розенблат. "Останній раз я бачив його вчора ввечері після засідання Ради. Я спілкувався з керівником фракції, питав, чому Гончаренка немає, він говорить, так, є підтвердження того, що його дійсно немає, каже, що викрали. Він невідомо де ", - розповів Розенблат.

Тим часом інший депутат від БПП Олександр Бригинець зауважив, що Гончаренко вчора виїхав на термінову зустріч до Одеси, а зараз у парламенті його немає.

"Телефон не відповідає ... Прокуратура підтверджує, що швидше за все версія - викрадення ... Впевнений, що це політичний злочин, і вірю, що наші силовики не допустять непоправного. Олексію, ми за тебе дуже хвилюємося", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Член БПП Олександр Грановський стверджує, що його джерела підтверджують інформацію про те, що Гончаренка дійсно вкрали.

Також нардеп Ольга Червакова в кулуарах Ради заявила, що Гончаренка викрала група сепаратистів.

"Від Юрія Луценка ми дізналися про те, що на його думку, Гончаренка викрала група сепаратистів з метою фізичних тортур. Ця інформація зараз перевіряється", - зазначила вона.

За словами нардепа Володимира Ар'єва політична діяльність Гончаренка могла бути причиною його викрадення.

"Очевидно, були підстави для того, щоб атакувати, підстави не любити Гончаренка у багатьох з політичних причин. Особливо він останнім часом досить жорстко діяв проти Росії", - сказав Ар'єв

Своєю чергою агентству “Інтерфакс-Україна” прес-секретар прокуратури Одеської області Інна Верба заявила, що ввечері, можливо, відбудеться брифінг прокурора Одещини, а поки що вона не може повідомити будь-якої додаткової інформації.

Подробиці з'ясовуються.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Таке вже було в історії": Ухвалювати рішення про введення військ НАТО треба не після перемир'я, а для того, щоб його досягти, - Ейдман

середа, 7 січень 2026, 21:28

"Не після, а для. "Коаліція рішучих" серйозно обговорює гарантії безпеки України, зокрема введення британських і французьких військ після початку перемир'я. Але це безглуздо", - пише у своєму блозі Ігор Ейдман, передають Патріоти України. "Путін на жод...

Від ідеї до збиття цілі минуло два місяці інтенсивної роботи в орендованій квартирі: Новий український перехоплювач "Салют" розганяється до 320 км/год та вже збиває "Шахеди"

середа, 7 січень 2026, 16:09

В Україні презентували новий дрон-перехоплювач, який називається "Салют". Він розроблений на основі реального бойового досвіду та вже має підтверджене бойове застосування, передають Патріоти України з посиланням на "Українську правду". Тут розповіли, щ...