Народні депутати не змогли призначити новий склад Рахункової палати

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що нардепи не змогли призначити нових членів Рахункової палати, через що буде оголошено новий конкурс на заміщення вакантних посад.

Верховна Рада України. Фото:nabludatel.net

Депутати Верховної Ради провалили голосування за новий склад Рахункової палати. Дев'ять можливих кандидатів набрали 211 голосів, а потім не змогли повернутися до розгляду питання. Новину повідомляє 112.ua, передають Патріоти України.

"Відповідно до абзацу 3.5 статті 208 регламенту ВР прошу комітет з питань бюджету оголосити повторний конкурс на зайняття посад членів рахункової палати", - резюмував спікер ВРУ Андрій Парубій.

Під час рейтингового голосування найбільшу кількість голосів одержали такі кандидати, однак таку дев'ятку не підтримали під час фінального голосування.

ПАЦКАН Валерій Васильович - 291 голосів,

ЛУК’ЯНЧУК Руслан Валерійович - 261 голосів,

ГЕРУЛА Тарас Іванович - 227 голосів,

НЕВІДОМИЙ Василь Іванович - 225 голосів,

ДРОЗДОВСЬКИЙ Любомир Петрович - 224 голосів,

БОГУН Віктор Павлович - 211 голосів,

СИДОРОВИЧ Ярослав Мар’янович - 207 голосів,

МАЙСНЕР Андрій Васильович - 202 голосів,

ОГОНЬ Цезар Григорович - 197 голосів.

Інші кандидати отримали меншу підтримку парламенту.

Зазначимо, голова підкомітету Комітету з питань бюджету Іван Крулько зазначив, що комітет пропонував 29 кандидатів із 67, які подали документи. Однак нардеп Олександра Кужель відкликала свою кандидатуру, тому сьогодні Рада голосувала тільки за 28 кандидатів.

Як відомо, термін повноважень деяких членів Рахункової палати закінчився, а голову Романа Магуту і головного контролера Марію Шулежко суд відсторонив від посади у зв'язку зі звинуваченнями в махінаціях з житлом та розтраті бюджетних грошей.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мы не можем попасть": Сумний Гіркін розповів, чому Росія не б'є по мостах України

п’ятниця, 3 лютий 2023, 14:00

Терорист Ігор Гіркин (Стрєлков) підтвердив, що російська зброя у порівнянні з переданим Україні західним озброєнням менш точна, тому ЗСУ здатні бити по мостах, а окупанти - ні. Під час чергового стріму провоєнна аудиторія Гіркіна запитала у нього, чому...

"8 КамАЗів "300-их": Мер Мелітополя Федоров розповів про неймовірні втрати окупантів

п’ятниця, 3 лютий 2023, 12:53

Українські захисники продовжують знищувати окупантів. Втрати ворога настільки великі, що навіть своїх "трьохсотих" росіянам доводиться перевозити насипом у вантажівках. Так, 2 лютого на території Приазов'я помітили одразу 8 КамАЗів, набитих окупантами....